Minibüs Saatleri

Bodrum Minibüs Saatleri

Bodrum minibüs Saatleri, Bodrum Minibüsleri kaçta başlıyor, Bodrum dolmuş saatleri gibi sorular yaz turizmi tatilcileri için en çok sorulan sorulardan bir tanesi haline gelmektedir. Web sitemizde bulunan bilgilerle birlikte seyahat planlamalarını yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan Bodrum Minibüs Saatleri her yıl bir kez ocak ayında güncellenmektedir. Sezon dönemleri ve kış dönemlerinde saatlerin değişiklik gösterebileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Muğla Dolmuş Saatleri  için Tıkla

Bodrum Minibüs Ve Dolmuş Güzergahları

Muğla Bodrum 2023 minibüs hatları ve güzergahları ve özel hatlı dolmuşların tamamı Muğla Büyükşehir Belediyesine bağlanmıştır. Yaz turizminde etkili olan Bodrum dolmuşları ile birlikte gitmek istediğiniz güzergahları rahatça kullanabilirsiniz. Sezonun doluluk oranına göre ayarlanan minibüs hatları yoğunluk oranını çok iyi derecede idare edebilmektedir. Aşağıda bulunan listeden gitmek istediğiniz dolmuş hattına tıklayarak kolayca Muğla dolmuş ve minibüs hatlarının saat, güzergah bilgisine ulaşabilirsiniz. Listede olmayan, olmasını istediğiniz dolmuş hatları için Bize Ulaşın kısmından formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.

 

Turgutreis  Dolmuş Saatleri

Gümüşlük Dolmuş Saatleri

Gümbet Dolmuş Saatleri 

Gündoğan Dolmuş Saatleri

Akyarlar Minibüs Saatleri

Milas Dolmuş Saatleri

Yalıkavak Dolmuş Saatleri 

Gümüşlük Dolmuş saatleri

Mumcular  Dolmuş saatleri

Bodrum Muğla Dolmuş Saatleri

Göltürkbükü  Dolmuş Saatleri

Ortakent Dolmuş saatleri

Türkbükü Dolmuş saatleri

Akyaka Dolmuş saatleri

 

Bodrum Minibüs Ücretleri Ne Kadar ?

Bodrum Minibüs ücret tarifleri gitmek istediğiniz güzergahın uzunluğuna göre değişkenli göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra kullandığınız ücret tarifesi ücret politikası değiştiren en büyük etkendir. 

Bodrum minibüs ücretleri Ukome tarafından yapılan güncelleme ile birlikte (1 Ağustos 2020)

Şehir İçi İndi-Bindi Ücreti: 5.50 TL

İndirimli Öğrenci Ücreti: 2.50 TL

olarak belirlenmiştir. Gitmek istediğiniz güzergaha göre ortalama seyahat sürenizde değişiklik gösterilebilir. Bodrum minibüs seyahat ortalaması 35-40 dakika olarak belirtilmiştir. Şehir içi minibüsleri yol- hava şartlarına göre rota üzerinde değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Seyahat planlaması yaparken lütfen bu hususu göz önünde bulundurunuz. Minibüs hatlarında ya-kış saat tarifesi uygulanmaktadır.  Minibüslerin saat ve güzergah değişikliğinden doğacak unsurlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz. Bodrum ilçesinde birçok güzergah bulunmaktadır. Hareket saatleri güncellemesi devam edecektir.

 

Bodrum minibüs saatleri  sayfasında olmasını istediğiniz güzergahlar veya saatlerinde güncelleme yapılan hatlar için bize ulaşın kısmından bizlere ulaşarak saatlerin güncellenmesinde katkıda  bulunabilirsiniz. Son olarak Doldurduğunuz saatler için en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

Bodrum belediyesi denetimindeki özel toplu taşımada ve diğer şehir içi dolmuş şirketleri tarafından 2022 toplu taşıma ücretlerinin güncellendiğini fark ettiğinizde lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Toplu taşıma araçları ve diğer 2022 sınıfları içerisinde bisiklet taşıma aparatları güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.