Hakkımızda Bizleri Daha Yakından Tanıyın - Hareket Saati

Hakkımızda

2021 Yılında “yolda kalanların yardımcısı, şehir içi seyahat planlarının yol göstericisi” mottosu ile

siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermeye

başlamış bulunuyoruz. 2021 yılı ilk hedefleri olarak hareket saati web sayfası 1 yıl içinde minimum düzeyde 40 il şehir içi minibüs ve dolmuş saatlerini sizlerle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Covid 19 süreci ile birlikte işlerimizin daha da dakikleştiği bilinmektedir. Son günlerde her birey için otobüs saatleri daha da önem arz eder hale gelmiştir. Minibüs saati veya hareket saatleri yılda 1 (bir) kez olmak üzere resmi kurumların web sitelerinden yararlanılarak güncellenmektedir. Güncellenmek için yoğun uğraş gösteriyoruz. Hava şartları gibi nedenler ile olası sefer ve güzergah değişiklikleri olabileceğini lütfen göz önünde bulunarak web sitemizden yararlanınız.

HareketSaati.com web sitesi seyahat aksaklıklarından oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir. 

Web sitemizde otobüs, minibüs ve dolmuş saatleri veya güzergah değişikliklerini bildirmek için, öneri – soru ve görüşleriniz için bize ulaşın kısmından ulaşabilirsiniz. Ayrıca telif vb sorunlarınız için mail adresimiz mail olarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Web sitemiz hiçbir resmi kurum ve kuruluş ile bağlantısı yoktur!

Sitemizin haritasına ulaşmak için tıklayınız.

Site Gizlilik Politikası ve kullanım şartları için tıklayınız.

Telif hakları ve ihlal bildirimleri için Tıklayınız.

Hareket Saati B&S media – web tasarım hizmetleri kuruluşudur. Tüm hakları saklıdır sitemizde bulunan herhangi bir içerik kaynak göstermeden kopyalanamaz. 

Site gelecek planları: 

2021 yılı 2. yarısı sonuna kadar hareket saati web sitemizde 60+ Türkiye ili minibüs ve dolmuş saatleri, güzergahları ve ücret tarifelerine ulaşabileceksiniz.  

 

Content Protection by DMCA.com