Muğla Dolmuş Saatleri

Muğla dolmuş saatleri bilgilerine ve güzergahlarına hareket saati web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Muğla dolmuş hatları ile popüler ilçeler arasında kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sık sefer aralıkları ile düzenlenen Muğla dolmuşları sezon zamanı ortalama 10 dakika aralıklara hareket etmektedir. 

Özellikle yaz aylarında ziyaretçilerin en çok merak ettikleri Muğla dolmuşları saat kaçta başlıyor gibi sorularınızın cevaplarına ulaşmanız mümkün. Seyahat ve gezi amaçlı ulaşımlarınızda aklınıza gelen Muğla Dolmuş Saatleri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Muğla merkezden Antalya, Bodrum, Datça, Dalaman gibi güzergahlara kolaylıkla gitmeniz mümkündür. Özellikle yaz turizmi misafirleri tarafından tercih edilen dolmuş hatları Muğla belediyesi tarafından sık sefer aralıkları ile düzenlenmiştir. Muğla dolmuş sefer ve güzergahları tablo şeklinde aşağıda verilmiştir. Aradığınız minibüs ve dolmuş saatine tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Verilen minibüslerin sefer saatleri hava ve yol nedenlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

Muğla dolmuş güzergahları

İçindekiler

Muğla dolmuş hatları on üç farklı hat olarak ayrılmıştır. Hatların ismi aşağıda belirtilmiştir.

Muğla Dolmuş Saatleri

2023 Yılında Muğla Dolmuş Saatleri Güncellenerek  Sitemize Eklenmiştir. Muğla ilinde dolmuş saatleri genel olarak sabahın erken saatlerinde hizmet vermeye bağlayarak, gecenin geç saatlerine kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Sitemizde bulunan saatler yılda bir kez ocak ayında güncellenmektedir. Değişen sefer saatleri ve diğer güncellemeler için bizlere Bize Ulaşın kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Hafta içi
Sefer Saati : 06:30
Hareket Saati : 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:00
Sefer Saati : 19:40

Yukarıda verilen saatler genel hatlar baz alınarak verilmiştir. Hareket saatleri güzergahlara göre değişiklik gösterebilir. Gitmek istediğiniz güzergaha tıklayarak en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

Muğla 2023 Dolmuş Tarifesi Ve Fiyatları

2023  yılında fiyat tarifleri güncellenmiştir. Değişen fiyat tarifelerini sitemize bildirmek için Bize Ulaşın kısmından fiyatların güncellenmesinde yardımcı olabilirsiniz. Muğla ili ilçeler arası seyahatlerde en çok tercih edilen dolmuş ücretleri mesafeye göre değişmektedir. Aşağıda verilen fiyatlar şehir içi ulaşım baz alınarak düzenlenmiştir.

 

İndirimli Bilet (Öğrenci): 7.60 TL

Tam Bilet  :      12,20TL 

olarak belirlenmiştir.

 

Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.