Dolmuş Saatleri

Fethiye seki dolmuş saatleri

Fethiye Seki Dolmuş Saatleri hakkında işinize yarayacak olan tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Fethiye ile seki arasında sürekli olarak karşılıklı sefer düzenleyen dolmuşların saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Muğla iline bağlı Seydikemer ilçesinde bulunan seki mahallesi özellikle yaz aylarında oldukça fazla misafir tarafından ziyaret edilmektedir.  Yaz aylarında gerek yurt içinden gerekse yurt dışından fazlasıyla ziyaretçi çeken bölgeye dolmuşlar ile rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. 

 

Fethiye Seki Dolmuş Güzergahları

Fethiye seki dolmuş güzergahları neredeyse ilin en işlek cadde ve sokaklarından geçerek yolcuları gidecekleri adreslere ulaştırmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 65 kilometre mesafe için 61 dakika olarak bildirilmiştir. Bu bölgede çarşıda hediyelik eşya, el işlemesi olan ürünleri, kıyafetler satın alabilirsiniz.

 

Seki Dolmuş Saatleri

Seki dolmuş saatleri aşağıda liste halinde verilmiştir. Dolmuş saatlerinde hava ve yol koşullarında göre aksaklık yaşanabilmektedir. Seyahatlerinizde aksaklık yaşamamak için yolculuğa çıkmadan önce ilk ve son sefer saatini teyit etmenizi öneriyoruz. 

Hafta İçi Cumartesi Pazar
 7:00 BELEDİYE  10:00 BELEDİYE  10:00 BELEDİYE
 09:00  18:30  18:30 BELEDİYE
 11:00 BELEDİYE    
 17:00 BELEDİYE SEKİ – BEKÇİLER    
 18:30    
 
Fethiye – Seki sefer saatleri;
 
Saat  07:00 ile 18:30 arası yaklaşık 1-2 dakika aralıklarla dolmuş seferi bulunmaktadır. 
 
Fethiye güzergahından son araç 18:30’da hareket etmektedir.
 
 

Seki Fethiye dolmuş kaç TL?

Seki ile Fethiye bölgesi arasında hizmet veren dolmuş ücretleri 2022 yılında güncellenerek sitemize eklenmiştir. Dolmuş saatlerinde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşın sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Fethiye dolmuş ücretleri tam bilet 30 TL olarak  bildirilmiştir.

Bu ücretler gideceğiniz güzergah ve ücrete göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.