Minibüs Saatleri

İzmir Dolmuş Saatleri

İzmir Dolmuş Saatleri ve güzergahlarına sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir dolmuşları saat kaçta başlıyor ?, İzmir minibüsleri güzergahları gibi soruların cevaplarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İzmir dolmuş hatları ve il ve ilçeler arası seyahat planlamalarınızda kullanabileceğiniz verileri bu sayfada bulmanız mümkündür. Hat üzerinde fazlaca konumlandırılmış İzmir Dolmuşları ortalama 15 hat ile çalışmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin en büyük iller sıralamasında üçüncü sırada yer alan İzmir için şehir içi ulaşım en önemli etkenlerden bir tanesidir. 2020 yılı sayımlarda yaklaşık 4.5 milyon nüfusa sahip olan ilimizde en çok kullanılan ulaşım araçları şüphesiz İzmir Dolmuşları ve minibüs hatlarıdır. Özellikle turistik gezi ve seyahat amaçlı gezilerinizde aklınıza gelebilecek sorular arasında İzmir Dolmuş Saatleri gelmektedir. İzmir merkezden diğer ilçelere ortalama olarak yarım saat ile 40 dakikada ulaşım sağlamanız mümkündür. İzmir Dolmuş seferleri ve güzergahları aşağıda belirtilmiştir. Sezon doluluk oranına göre seferlerin değişebilme olasılığını lütfen göz önünde bulundurunuz.  Sefer ve güzergah bilgileri hava – yol vb. sebeplerden dolayı gecikme ve aksaklıklardan doğabilecek süre kayıplarını sizlerin göz önünde almanızı tavsiye ederiz.

İzmir dolmuş güzergahları

İzmir dolmuş güzergahları ortalama 15 ayrı hat olarak aşağıda verilmiştir. Gitmek istediğiniz güzergahlara tıklayarak sefer saatleri ve durak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İzmir dolmuş saatleri

2023 yılında İzmir dolmuş ve minibüs saatleri editörlerimiz tarafından güncellenmiştir. Web sitemizde bulunan bilgiler yılda bir kez ocak ayında tarafımızdan güncellenmektedir. Yıl içinde oluşabilecek değişimlerden ve farklılıklardan bizleri haberdar etmek için BİZE ULAŞIN sayfasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

İzmir minibüsleri genel itibarıyla sabah saat 6 ile akşam saat 8 arasında sürekli olarak ring şeklinde çalışarak karşılıklı olarak seferler yapmaktadır.

Web sitemizde bulunan veriler resmi sitelerden alınmıştır. Gitmek istediğiniz İzmir Dolmuş Saatlerini seçerek saat ve güzergah bilgisine ulaşabilirsiniz. Yıl içinde yapılabilecek veri güncellemeleri sebebi ile seferlerin ilk ve son saatlerini teyit etmeden seyahat planlaması yapmamanızı öneririz. Web sitemiz oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir. 

 

İzmir 2023 Dolmuş Tarifesi Ve Fiyatları

2023 Yılı ocak ayı itibarı ile ilk olarak fiyat tarifesi güncellenmiştir. Değişen fiyat ve zam haberleri için web sitemizin bize ulaşın kısmından bizlere ulaşarak fiyatların güncellenmesinde katkıda bulunabilirsiniz. Mesafe ve indi – bindi ücretleri göz ardı edilerek elde edilen bilgilere göre 7.50 TL olarak belirlenmiştir.

 

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.