Minibüs Saatleri

İzmir Otogar Özdere Dolmuş Saatleri ve Ücretleri

İzmir Otogar Özdere Dolmuş Saatleri Ve Güzergahlarının bilgisine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Özdere İlçesi İzmir’in Menderes ilçesine bağlı olan ve Ege Denizinde kıyısı bulunan güzel bir ilçedir. Şehir merkezine olan yakınlığı ile bilinmektedir. Kırk kilometrelik denize olan kıyısı ile birlikte plajları tatilciler için kaçınılmaz bir yer olarak anılmaktadır. Özdere Dolmuş Saatleri bilgisine web sitemiz üzerinden ulaşarak seyahat planlamalarınızı kısa sürede yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde var olan bilgiler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında güncellenmektedir. Hareket saatlerinde tespit ettiğiniz yanlışlıkları Bize Ulaşın kısmından bizlere ileterek saatlerin güncellenmesine yardımcı olabilirsiniz. Özdere dolmuş hatlarında hava ve yol şartları nedeniyle yaşanabilecek aksilikleri lütfen göz önünde bulundurunuz. 

İzmir Dolmuş Saatleri

Özdere Dolmuş Saatleri

Özdere ilçesi ile otogar arasında sürekli ring atan dolmuşların asıl saatlerine otogardan ulaşabilirsiniz. Sezon doluluk oranına göre değişen hareket saatleri sebebiyle ilk ve son dolmuşların hareket saatleri aşağıdaki tablolarda belirtilmiştir. 

 

Otogar Özdere Dolmuş Saatleri Otogar Dolmuş Saatleri
İlk Dolmuş: 06:45 İlk Dolmuş: 06:30
Son Dolmuş: 19:20 Son Dolmuş: 18:50

 

 

Özdere Dolmuşları Ücretleri

Özdere ile İzmir Merkez arasında 63 kilometrelik bir mesafe bulunmakta. İzmir’den Özdere’ye dolmuşa ulaşmak isteyenler için birçok farklı nokta bulunmakta. Özdere dolmuş ücretleri bindiğiniz noktaya göre değişiklik göstermektedir. İndi Bindi ücreti 8.00 TL , Uzun mesafe fiyatı olarak 15.00 TL olarak belirlenmiştir. Dolmuş ücretlerinde yapılan değişikleri bildirmek Bize Ulaşın kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Web sitemizde bulunan bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıda bulunan bağlantılardan bizleri bilgilendiriniz.

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.