Antalya Dolmuş Saatleri

Antalya Dolmuş Saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Antalya dolmuşları saat kaçta hizmet vermeye başlıyor ? Kaç minibüs güzergahı var gibi tüm sorularınızın cevaplarınızı bu sayfada bulabilirsiniz. Antalya dolmuş seferleri ile birçok ilçe arasında kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Sık sefer aralıkları ile konumlandırılmış dolmuş hatları ile birlikte trafik ve diğer unsurları dikkate almadan rahatça seyahat edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Türkiye’nin turizm şehri olarak bilinen Antalya şehrinde özellikle sezon vakitlerinde trafik büyük problem haline gelmektedir. 2023 yılında da turizm açısından oldukça artış beklenen Antalya ilinde dolmuşlar ve minibüsler bu artışa göre ayarlanmıştır. Turistik gezi ve diğer işleriniz için şehir içi ulaşım ağlarından biri olan Antalya Dolmuşlarını güvenle tercih edebilirsiniz. 

Antalya dolmuş güzergahları

Antalya dolmuş güzergahları ortalama 20  hat olarak belirlenmiştir. Gitmek istediğiniz güzergahlara tıklayarak sefer saatleri ve durak bilgilerine ulaşabilirsiniz. Verilen güzergahların saatleri 2022 yılında güncellenerek eklenmiştir.

Antalya dolmuş saatleri

Antalya Dolmuş Saatleri Sabahın ilk ışıkları ile hizmet vermeye başlamaktadır. Gün boyu hizmet veren Antalya dolmuşları kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte hizmetlerini gece geç saatlere kadar sürdürmektedir. 20 farklı ana güzergah ile birlikte diğer yan güzergahları ile birlikte gitmek istediğiniz tüm noktalara gitmeniz mümkündür. Antalya Dolmuşları genel olarak sabah saat 6 da hizmet vermeye başlamaktadır. Son seferler sezon saatleri dikkate alınmadan akşam saat 20:00 da son seferini yapmaktadır. Sezon vakitlerinde web sitemizde bulunan içerikler güncellenerek eklenmiştir. 

Web sitemizdeki veriler resmi web sitesinden alınmıştır. Gitmek istediğiniz Antalya Dolmuş Güzergahlarını seçerek saat ve rota bilgisi alabilirsiniz. Veriler yıl boyunca güncellenebildiğinden, seyahatinizi onaylanmamış bir uçuşun ilk ve son saatine kadar planlamamanızı öneririz. Oluşabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

Antalya 2023 Dolmuş Tarifesi Ve Fiyatları

Ocak 2023’den itibaren fiyat tarifeleri ilk kez güncellendi. Fiyat değişiklikleri ve faiz artırım haberlerini öğrenmek için sitemizin “Bize Ulaşın” bölümünden bize ulaşarak fiyatı güncelleyebilirsiniz. Mesafe ve indi bindi bindi maliyeti ihmal edilerek elde edilen bilgilere göre 9.60 TL, emekli ve öğretmen taşıma ücreti 8.40 TL, öğrenci 4  TL, aktarma ücreti ise 3 TL   olarak belirlendi.

Son olarak dolmuş saatleri yönetimden kaynaklı olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen bu ayrıntıya dikkate alın.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.