Minibüs Saatleri

Çeşme Dolmuş Saatleri

Çeşme Dolmuş Saatleri ve minibüs güzergahlarına sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında turist misafirler tarafından aranan Çeşme Minibüs güzergahları ve detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz. Yaz sezonunda özellikle şehir içi trafik konusunda sorun yaşanan İzmir Çeşme ve güzergahlarında şehir içi ulaşım için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi de şehir içi dolmuşlardır. Deniz turizmi açısından zengin olan bölgenin uğrak nokta ve güzergahlarına pek çok dolmuş seferi bulmanız mümkündür. Minibüsler yaz ve kış tarifesine göre çalıştığı için ilk ve son sefer saatlerini mağduriyet yaşamamak için teyit etmenizi öneriyoruz. 

İzmir Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Çeşme Dolmuş Güzergahları

Çeşme dolmuş güzergahları ile şehir içinde gitmek istediğiniz birçok noktaya hızlı bir şekilde gitmeniz mümkündür. Ortalama sefer süresi 20 – 30 dakika arasında olarak belirlenmiştir. Ücret tarifesi gitmek istediğiniz noktaya göre değişmektedir. 7 TL ile 10 TL arasında değişkenlik göstermektedir. 

  • Çeşme – Ildır 
  • Ilıca – AlaçatıÇeşme –
  • Çeşme – Dalyan 
  • Çiftlikköy – Çeşme 
  • Çeşme – Ovacık 
  • Fahrettin Paşa MahallesiÇeşme 

Çeşme Dolmuş Saatleri

İzmir Çeşme’den gün içinde birçok minibüs ve dolmuş bulmanız mümkündür. Gerekli yolcu sayısı tamamlandığında hareket eden dolmuşlar sürekli ring şeklinde hizmet vermektedir. Gündüz erken saatlerde başlayan karşılıklı sefer saatleri gece geç saatlere kadar devamlılığını sürdürmektedir. Sezon doluluk oranına sürekli revize edilen sefer saatlerinden dolayı mağduriyet yaşamamanız için ilk ve son sefer saatlerini lütfen teyit ediniz. 

Çeşme ilçesinden seferler sürekli olarak 07:00 – 21:00 saatlerinde karşılıklı olarak devamlılığını sürdürmektedir. Verilen saatler içinde 45 dakika ile 1 saat arasında dolmuşlar doluluk oranına göre hareket etmektedir. Pazar günleri seferler ise 08:15 – 10:45 – 13:15 – 15:45 – 18:15 – 20:45 olarak belirtilmiştir.

 

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı yoktur. Güncellenen ücret politikaları ve sefer saatleri için Bize Ulaşın kısmından bizlere ulaşarak bilgilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Hareket saatlerinde değişiklik ve vb durumlardan dolayı yaşanabilecek kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

 

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.