Minibüs Saatleri

Torbalı Dolmuş Saatleri

Torbalı dolmuş saatleri ve güzergah bilgilerine sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İzmir otogar ile torbalı arasında seyahat edebileceğiniz ulaşım araçlarından bir tanesi de Torbalı dolmuşlarıdır. Torbalı’dan Kemalpaşa – Tire  Güzergahına nasıl giderim ? Torbalı minibüsleri saat kaçta başlıyor gibi tüm sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan hareket saatleri yılda bir kez olmak üzere güncellemektedir. Sefer saatlerinde değişiklik tespit ettiğinizde verilen güncellenmesi için bizlere Bize Ulaşın kısmından ulaşabilirsiniz. Seyahat planlamalarınızı yaparken ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi  öneririz. Sefer saatlerinden ortaya çıkacak zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

Tüm İzmir Dolmuş Saatleri bilgisine ulaşmak için tıklayınız.

Torbalı Dolmuşları Güzergah Bilgileri

İzmir torbalıdan dolmuş seyahat edebileceğiniz birçok güzergah bulunmakta. Kullanıcıların en çok sorgulama yaptıkları Kemalpaşa ve Tire dolmuş güzergahlarına bu sayfamızdan kolaylıkla erişebilirsiniz. Hareket saatlerinin ve güzergahlarının değişmesi olasılığına karşı ilk ve son sefer saatleri ile hafta sonu seferlerini teyit etmenizi öneriyoruz. 

Torbalı Kemalpaşa Dolmuş Saatleri

Kemalpaşa Torbalı Dolmuş Saatleri hakkında detaylı bilgi aşağıda verilmiştir. Torbalı ve Kemalpaşa arasında sürekli  karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Minibüs ve dolmuşların resmi çalışma saatleri verilmiş olup, yeterli yolcu sayısında ulaştığında hareket etmektedirler. 

Torbalı Kemalpaşa Dolmuş Saatleri
09:00
11:00
13:00
15:00
17:00
18:30

 

Yukarıda verilen sefer saatleri cuma günü hariç hafta içi günleri kapsamaktadır. Cuma günleri ise 2 saat olan sefer aralıkları 1 saate düşerek her saat başı dolmuş bulmanız mümkündür. 

Torbalı Tire Dolmuş Saatleri

Tire Torbalı Dolmuş Saatleri bilgilerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Torbalı, İzmir merkezine biraz uzak olsa da çok hızlı gelişen bölgelerden biridir. Son dönemde faaliyete geçen birçok toplu konut sistemi nedeniyle yeni ulaşım projelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle hafta sonları komşu ilçe Tire ile trafik çok üst seviyeye ulaştı. İnsanlar Tire ilçesinin doğal güzelliğini görmek için akın etti. Bu durumda belediyeye ait Eshot otobüsleri yetersiz kalıyor. Bu nedenle insanlar Torbalı Tire dolmuşlarını daha sık kullanmaya devam ediyor. Sitemizde bulunan saatler ile kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. 

 

Tire Kalkış Torbalı Kalkış
05:45 07:20
07:00 08:20
08:40 10:00
11:10 12:20
13:30 16:00
14:55 17:40
16:30 18:20
17:15  

 

 

 

Bu yazımızda  Tire – Kemalpaşa Dolmuş Saatleri hakkında bilgi alarak seyahatlerinizi güvenle sağlayabilirsiniz.

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.