İzmir Otogar Selçuk Dolmuş Saatleri

İzmir Otogar Selçuk Dolmuş Saatleri ve Ücretleri için web sitemizde bulunan içeriklerden yararlanabilirsiniz. İzmir otogardan Selçukluya nasıl giderim gibi aradığınız tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulmanız mümkündür. Otogara gelen kişilerin aklına ilk gelen sorulardan bir tanesi de hangi ulaşım aracını kullanmalıyım sorusu olacaktır. En çok kullanılan ulaşım ağlarından birisi olan Otogar – Selçuk arasında sürekli ring olarak çalışan minibüs hatları olmuştur. Seyahat planlama aşamasında bu sayfada verilen İzmir Otogar Selçuk Dolmuş Saatlerini baz alabilirsiniz. Selçuk ilçesinin kuzeyinde bulunan Torbalı ve Menderes, Kuzeydoğu bölgesinde ise konumlanmış Tire ilçesi arasında bulunan İzmir’in şirin ilçelerinden birisi olmaktadır. İlçenin ortalama nüfusu 35 bin olarak bilinmektedir. En çok kullanılan ulaşım seçeneklerinden bir tanesi dolmuş hatları olarak belirlenmiştir.

 

İzmir Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

 

 Selçuk Otogar Dolmuş Saatleri

İçindekiler

Selçuk İzmir otogar arasında faaliyet gösteren dolmuşlar sezon doluluk oranına göre düzenlenmektedir. İlk ve son sefer saatlerinin verildiği web sitemizde gün içinde yapılan ring sefereler doluluk oranına göre doldur boşalt sistemi ile çalışmaktadır. Web sitemizde verilen bilgiler her sene ocak ayında güncellenmektedir. Sefer saatlerinde bir değişiklik bildirimi yapmak için Bize Ulaşın sayfamızdan bizlere ulaşmanız mümkündür. 

 

Otogar – Selçuk ilk  Selçuk – Otogar ilk seferler
Otogar’dan Selçuk İlk Dolmuş : 07:00 Selçuk’dan İlk Dolmuş : 06:30
Gaziemir’den Selçuk İlk Dolmuş : 07:25 Selçuk’dan Son Dolmuş : 19:30
Torbalı’dan Selçuk İlk Dolmuş : 07:55  
Otogar’dan Selçuk Son Dolmuş : 20:00  
Gaziemir’den Selçuk Son Dolmuş : 20:30  
Torbalı’dan Selçuk Son Dolmuş : 21:00  

 

İzmir Selçuk Dolmuş Saatleri

 

Web sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı yoktur. Verilen bilgileri teyit etmek kullanıcıların yükümlülüğündedir. Hareket saatlerinde değişiklik yapma hakkı İzmir Dolmuş kooperatifi insiyatifindedir. Oluşabilecek zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. 

Selçuk Otogar Dolmuş Saatleri Bilgisi Yukarıda Verilmiştir.

Son olarak İzmir Otogar Selçuk Dolmuş Saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.