Fethiye karaçulha dolmuş saatleri

Fethiye Karaçulha Dolmuş Saatleri hakkında işinize yarayacak olan tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Fethiye ile karaçulha arasında sürekli olarak karşılıklı sefer düzenleyen dolmuşların saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Muğla iline bağlı Fethiye ilçesinde bulunan karaçulha mahallesi özellikle yaz aylarında oldukça fazla misafir tarafından ziyaret edilmektedir.  Yaz aylarında gerek yurt içinden gerekse yurt dışından fazlasıyla ziyaretçi çeken bölgeye dolmuşlar ile rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. 

 

Fethiye Karaçulha Dolmuş Güzergahları

Fethiye karaçulha dolmuş güzergahları neredeyse ilin en işlek cadde ve sokaklarından geçerek yolcuları gidecekleri adreslere ulaştırmaktadır. Yolculuk süresi ortalama 8 kilometre mesafe için 14 dakika olarak bildirilmiştir. Bu bölgede çarşıda hediyelik eşya, el işlemesi olan ürünleri, kıyafetler satın alabilirsiniz.

 

Karaçulha Dolmuş Saatleri

Karaçulha dolmuş saatleri aşağıda liste halinde verilmiştir. Dolmuş saatlerinde hava ve yol koşullarında göre aksaklık yaşanabilmektedir. Seyahatlerinizde aksaklık yaşamamak için yolculuğa çıkmadan önce ilk ve son sefer saatini teyit etmenizi öneriyoruz. 

Hafta İçi
Kalkış 07:20 ile başlayarak 10-15 dakika aralıklar ile 23.30’a kadar devam etmektedir.
 

 

Karaçulha / Hal –> Fethiye Yönü ise;

Hafta İçi
Kalkış 06:35 ile başlayarak 10-15 dakika aralıklar ile 23.00’a kadar devam etmektedir.
 
 
Fethiye – Karaçulha sefer saatleri;
 
Saat  07:20 ile 23:30 arası yaklaşık 10-15 dakika aralıklarla dolmuş seferi bulunmaktadır. 
 
 

Karaçulha Fethiye dolmuş kaç TL?

Karaçulha ile Fethiye bölgesi arasında hizmet veren dolmuş ücretleri 2023 yılında güncellenerek sitemize eklenmiştir. Dolmuş saatlerinde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşın sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Fethiye dolmuş ücretleri tam bilet 6.65 TL olarak  bildirilmiştir.

Bu ücretler gideceğiniz güzergah ve ücrete göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.