Dolmuş Saatleri

Bodrum ortakent dolmuş saatleri

Bodrum ortakent Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Ortakent minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere ortakent Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Ortakent Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Ortakent mahallesi Bodrum merkeze 10.5 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 45 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum Ortakent Sefer Saatleri

2023 Bodrum ortakent dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum ortakent kalkış saatlerine ve , Bodrum gümüşkaya Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta İçi:

Kalkış 07:00 ile başlayarak 5-15 dakika aralıklar ile gece 01:45’e kadar devam etmektedir.

00’dan sonraki saatleri:      
00:00 00:10:00 00:25:00 00:40:00 00:55:00 01:10:00 01:30:00 01:45:00

 

Bodrum Ortakent Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum Ortakent 2022 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – Ortakent Tam Bilet: 6.65 TL olarak belirlenmiştir. 

Ortakent bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise ortakent Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz