Minibüs Saatleri

Milas Dolmuş Saatleri

Muğla Milas Dolmuş  Saatleri Kaçta Başlıyor ? gibi soruların cevaplarına ve güzergah bilgileri için sitemizde bulunan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Milas dolmuşları ile gidebileceğiniz Bodrum, Köyceğiz, Güllük, Ören gibi şehir içi güzergahlar hakkında detaylı verilere aşağıda bulunan tablolardan ulaşabilirsiniz. Muğla ilinde özellikle yaz aylarında sürekli olarak akıllara gelen sorulardan bir tanesi de tatil beldelerine olan dolmuşların saat kaçta hizmet vermeye başladığıdır. Muğla şehir içi dolmuşları ile dilediğiniz tatil beldesine kolaylıkla gidebilirsiniz. Şehrin yaz aylarında artan nüfusu ile birlikte sefer saatleri doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Şehir içi dolmuşlarının hareket saatlerinde yıl içinde güncelleme olma olasılığına karşı ilk ve son sefer saatlerini planlama yapmadan önce teyit etmenizi öneriyoruz. Aşağıda bulunana bağlantılardan Muğla Milas ilçesinden gitmek istediğiniz güzergahı seçerek dolmuş saatlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Milas Dolmuşları Saatleri 

İçindekiler

Milas Dolmuş Saatleri özellikle sezon zamanlarında en yoğun dolmuş hatlarından bir tanesi haline gelmektedir. Bu güzergaha ek olarak Muğla Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Yatağan ilçeleri güzergahları üzerinde olduğu için sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Seyahat planlamalarınızda ekonomik faydalarını göz önünde aldığımızda en sık tercih edebileceğiniz hatlardan biri haline gelmektedir. Sefer saatlerinde değişiklik fark ettiğiniz hatlar için bizlere bize ulaşın kısmından ulaşarak bilgilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Muğla Dolmuş Saatleri  için Tıkla

Milas Dolmuşları İlk Durak Hareket Saatleri   Milas Dolmuş Güzergahları
Sefer Saati : 06:30   Bodrum
Sefer Saati : 06:50   Milas
Hareket Saati :07:00   Güllük Dolmuş Saatleri
Sefer Saati : 07:35   Ören
Hareket Saati : 08:05   Menteşe
Sefer Saati : 08:35   Ortaca
Sefer Saati : 09:10   Seydikemer
Hareket  Saati : 10:05   Datça
Sefer Saati : 10:40   Dalaman
Sefer Saati : 11:32   Fethiye
Hareket Saati :12:10   Yatağan
Sefer Saati : 13:02    
Sefer Saati :13:45    
Hareket Saati :14:35    
Sefer Saati :15:05    
Sefer Saati : 15:35    
Hareket Saati :16:05    
Sefer Saati : 16:35    
Sefer Saati : 17:00    
Hareket Saati : 17:25    
Sefer Saati ::17:45    
Sefer Saati : 18:05    
Hareket  Saati : 18:35    
Sefer Saati :19:05    
Sefer Saati : 19:45    
Hareket  Saati : 20:00    
Sefer Saati :20:30    
Sefer Saati : 21:00    

 


Yukarıda verilen saatler Milas minibüslerinin ilk hareket saatleri olup fikir amaçlıdır. Seyahat planlamalarınızı yapmadan önce lütfen teyit ediniz. Sezon doluluk oranlarına göre sefer saatlerinde sürekli olarak değişiklik yaşanmaktadır. 

Milas Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Milas dolmuş saatleri sabah 06:30’da başlamaktadır, şehrin ulaşım ağının yarısından çoğunu karşılayan Milas minibüs hatları olarak bilinmektedir. Özellikle yaz tatilcilerinin tercih ettiği Milas ilçesinde minibüs güzergahları 10 güzergah olarak belirlenmiştir. İşlek cadde ve güzergahlarda dolmuşlara rastlamanız mümkündür. Dolmuşlar gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam ediyor.

 

Milas Dolmuş Ücretleri

Milas Dolmuş Ücretleri ve fiyatları gitmek istediğiniz güzergahlara göre değişmekte olup indirimli bilet tarifesi de uygulanmaktadır.  Dolmuşlarda kent kart geçerli olup, kent kart kullanıcılarına indirim uygulanmaktadır. Milas dolmuş ücretleri kent kart ile 15 TL olarak belirlenmiştir. Nakit ödeme ücreti 19 TL olarak belirlenmiştir. 

 

Hareket saatlerinden oluşacak maddi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı bulunmamaktadır. Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.