Bağyurdu Dolmuş Saatleri

İzmir Otogar Kemalpaşa  Bağyurdu Dolmuş Saatleri ve ücret bilgisine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bağyurdu ilçesi ile İzmir otogar arasında sürekli olarak ring atarak ulaşımı sağlayan Bağyurdu dolmuşları saatlerini aşağıda verilen bilgilerden ulaşabilirsiniz. İzmir otogar şehir içi servisleri katından kalkan Bağyurdu dolmuşlarına günün her saatinde ulaşmanız mümkündür.  Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Bağyurdu Dolmuş saatlerinde değişiklik ve güncelleme bildirimi yapmak için BİZE ULAŞIN sayfasından bildirimde bulunabilirsiniz.

İzmir’in en güzel mahallerinden biri olan Bağyurdu minibüs saatlerine aşağıda  verilen tablolardan ulaşabilirsiniz.

İzmir Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Bağyurdu İzmir Dolmuş Saatleri

İzmir otogar ile Kemalpaşa Bağyurdu arasında ring olarak çalışan Bağyurdu dolmuşları ortalama 7 dakika ara ile sefer yapmaktadır. Sezon doluluk oranına göre dolan minibüsler kişi sayısı tamamlandıktan sonra hareket etmektedir. İlk seferler ve son seferler için lütfen teyit ederek seyahat planlaması yapınız. Dolmuş hareket saatlerinde ve güzergahlarında değişiklik olabileceğini lütfen unutmayınız. Web sitemiz hareket saatlerinden oluşabilecek maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Otogar  Dolmuş Saatleri Bağyurdu Otogar Dolmuş Saatleri
Otogar İlk Dolmuş: 06:50 Bağyurdu İlk Dolmuş: 05:30
Otogar Son Kalkış:  23:30 Bağyurdu Son Kalkış: 21:00

 

 

 

 

Web sitemizde bulunan bilgilerde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıda bulunan bağlantılardan bizleri bilgilendiriniz.

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.