Minibüs Saatleri

Akyarlar Bodrum Dolmuş Saatleri

Akyarlar Bodrum Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Akyarlar minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere Akyarlar Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Bodrum ilçesine bağlı olan Akyarlar 2012 yılında mahalle statüsüne geçmiştir. Akyarlar mahallesi Bodrum merkez’e 21 kilometre, Turgutreis‘e 8 kilometre, Bodrum havalimanına ise 58 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan Akyarlar’da tepelerde bulunan evlerden yunana adalarını ve eşsiz manzarası ile denizi izlemeniz mümkündür. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Akyarlar Bodrum Sefer Saatleri

2022 Bodrum Akyarlar dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum Akyarlar kalkış saatlerine ve , Bodrum Akyarlar Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir. Ayrıca Akyarlar dolmuş hatları  sezon sürecinde doldur boşalt yöntemi ile çalışmaktadır. Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

 

HAFTA İÇİ DOLMUŞ SAATLERİ CUMARTESİ DOLMUŞ SAATLERİ
Kalkış : 08:00 Kalkış : 08:00
Sefer : 09:00 Sefer : 09:00
Kalkış : 10:00 Kalkış : 10:00
Sefer : 11:00 Sefer : 11:00
Kalkış : 12:00 Kalkış : 12:00
Sefer : 13:00 Sefer : 13:00
Kalkış : 14:00 Kalkış : 14:00
Sefer : 15:00 Sefer : 15:00
Kalkış : 16:00 Kalkış : 16:00
Sefer : 17:00 Sefer : 17:00
Kalkış : 18:00 Kalkış : 18:00
Sefer: 19:00 Sefer: 19:00

 

Bodrum Akyarlar  Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum Akyarlar 2022 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – Akyarlar Tam Bilet: 9 TL olarak belirlenmiştir. 

Akyarlar bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise Akyarlar Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz