Minibüs Saatleri

Köyceğiz Dolmuş Saatleri

Köyceğiz Dolmuş  saatleri ve diğer dolmuş saatleri hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında sezonun açılması ile birlikte Köyceğiz Muğla seferlerinde yolcu artışları yaşanmaktadır. Nüfusun artması ile artan sefer ihtiyacına karşı Muğla belediyesi dolmuş seferlerini sıklaştırarak oluşan yoğunluğu çok iyi bir şekilde transferini sağlamaktadır. Gitmek istediğiniz ilçe ve güzergahlarda Köyceğiz dolmuş ve minibüs hatlarını tercih edebilirsiniz. 

Köyceğiz güzergahından gidebileceğiniz Ortaca, Marmaris, Pınarköy, Yuvarlakçay, Dalaman gibi hatlar için aşağıda bulunan verilerden yararlanabilirsiniz.

Muğla Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Köyceğiz Dolmuşları Güzergahları

İçindekiler

Köyceğiz dolmuş güzergahları ile birlikte gidebileceğiniz noktalar aşağıda belirtilmiştir. Minibüs hatları 9 ayrı sefer olarak düzenlenmiştir. Güzergahların kapsam alanı genişliği sebebi ile işlek ana cadde ve muhitlerde sık sık Köyceğiz dolmuşlarına rastlamanız mümkündür. Gitmek istediğiniz güzergahlarda güvenle kullanabileceğiniz bu hatlarda yolcu doluluk oranına ulaşıldığında hareket etme sistemi uygulanmaktadır. Aşağıda verilen saatlerden bağımsız olarak dolmuşlara rastlamanız oldukça mümkündür. 

  • Ortaca
  • Marmaris
  • Pınarköy
  • Yuvarlakçay
  • Dalaman

Köyceğiz Dolmuş Saatleri

Köyceğiz Dolmuşları sabahın ilk ışıkları ile birlikte seyahat etmek isteyen insanlara hizmet veremeye başlamaktadır. Sık sefer konumları ile gündeme gelen Köyceğiz minibüsleri gece geç saatlere kadar kusursuz hizmetlerini devam ettirmektedir. Sefer saatleri resmi tatil ve bayramlarda değişiklik gösterebileceği için ilk ve son sefere saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.

 

Köyceğiz Dolmuş Saatleri
Sefer: 08:00
Kalkış:08:30
Sefer:09:00
Sefer:09:30
Kalkış:10:00
Sefer:10:30
Sefer:11:00
Kalkış:11:30
Sefer:12:00
Kalkış:12:30
Sefer:13:00
Kalkış:13:30
Sefer:14:00
Kalkış:14:30
Sefer:15:00
Kalkış:15:30
Sefer:16:00
Kalkış:16:30
Sefer:17:00
Kalkış:17:30
Sefer:18:00
Kalkış:18:30
Sefer:19:00

Köyceğiz dolmuş saatleri yukarıdaki tabloda belirtilmiş olup yıl içinde değişiklik gösterebilir. Sefer saatleri taslak programa göre verilmiş olup ilk ve son sefer saatleri yıl içinde sezon doluluk oranına göre değişiklik göstermektedir. Hareket saatlerinde değişiklik tespit ettiğiniz seferleri bizlere bize ulaşın sayfamızdan bildirerek güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Son olarak dolmuş saatleri idaresi tarafından zaman ve dönem bazlı değişiklik gösterebilir. Sefer Hareket saatleri değişimlerinden oluşacak maddi kayıplardan sitemiz sorumlu değildir. 

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.