Minibüs Saatleri

Adapazarı Minibüs Saatleri

Adapazarı Minibüs Saatleri Saat kaçta başlıyor ? Adapazarı dolmuşları nereden kalkıyor gibi tüm sorularınızın cevaplarını web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan Sakarya Adapazarı minibüs saatleri yılda bir kez ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Minibüs ve dolmuş saatlerinde güncelleme tespit ettiğiniz hatları bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan ulaşarak bildirebilirsiniz. Adapazarı, Sakarya ilinin merkez ilçesi olarak bilinmektedir. İlçede genellikle yeşil tonların ağır geldiği ilçe olarak bilinmektedir. İzmit ve İstanbul gibi illere yakınlığı ile bilinen Adapazarı ilçesinde toplu taşıma önemli bir yere sahiptir. İlçe genelinde ağırlıklı olarak en çok tercih edilen ulaşım aracı Adapazarı Minibüsleridir.  Sakarya ili detaylı dolmuş saatleri için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak edinebilirsiniz. 

Sakarya Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız.

Adapazarı Sakarya Minibüs Saatleri

Sakarya ilçeleri ile Adapazarı arasında sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Aşağıda bulunan Minibüs saatleri genel itibarıyla ele alınmış olup güzergahlarda değişiklik gösterebilir. Seyahat planlamalarınızı yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.  Adapazarı minibüs duraklarında yeterli yolcu sayısına ulaşıldığında hareket edildiği için listeden bağımsız minibüs bulmanız olasıdır. Hava ve yol şartlarına bağlı olarak oluşabilecek gecikmelerden sitemiz sorumlu değildir. 

Hafta içi Minibüs Saatleri
Sefer Saati : 06:30
Hareket Saati : 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:00
Sefer Saati : 19:40
Hareket  Saati : 20:00
Sefer Saati :20:15
Sefer Saati : 20:30

Yukarıda verilen Adapazarı Sakarya Minibüs Saatleri genel hatlar ele alınarak hafta içi saatleridir. Resmi tatil günleri ve hafta sonları seferlerde değişiklik görülebilir. Yaz ve kış sezonlarında ilk ve son sefer saatleri değişiklik gösterebilir. 

Hareket saatlerinden oluşacak maddi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir. Listelenen veriler bilgi niteliğinde olup teyit etme sorumluluğu ziyaretçilere aittir.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı bulunmamaktadır.

Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.