Dolmuş Saatleri

Bodrum albatros dolmuş saatleri

Bodrum albatros Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Albatros minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere Albatros Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Albatros, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Albatros mahallesi Bodrum merkeze 1 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 51 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan Albatros deniz ile iç içe olması ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum Albatros Sefer Saatleri

2023 Bodrum Albatros dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum Albatros kalkış saatlerine ve , Bodrum Albatros Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

 

Hafta İçi Hafta Sonu
 08:30  08:30
 10:30  10:30
 13:30 Yeni Otogar  13:30 Yeni Otogar
 15:30  15:30
 19:30  19:30

 

Bodrum Albatros  Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum Albatros 2023 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – Albatros Tam Bilet: 10.65 TL olarak belirlenmiştir. 

Albatros bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise Albatros Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz