Bodrum bitez dedeman dolmuş saatleri

Bodrum bitez dedeman Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Bitez dedeman minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere bitez dedeman Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Bitez dedeman Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Bitez dedeman mahallesi Bodrum merkeze 5.5 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 45 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan Bitez dedeman deniz ile iç içe olması ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum bitez dedeman Sefer Saatleri

2022 Bodrum bitez dedeman dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum bitez dedeman kalkış saatlerine ve , Bodrum bitez dedeman Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta içi Cumartesi
 7:45 Belediye  07:45 Belediye
 10:00 Belediye  10:00 Belediye
 12:00 Belediye  12:00 Belediye
 14:00 Belediye :14:00 Belediye
 16:00  16:00
 17:00  17:00

 

Bodrum bitez dedeman  Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum bitez dedeman 2023 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – bitez dedeman Tam Bilet: 15 TL olarak belirlenmiştir. 

Bitez dedeman bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise bitez dedeman Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz