Dolmuş Saatleri

Osmaniye Dolmuş Saatleri

Osmaniye Dolmuş Saatleri ve güzergahları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sitemiz üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz. Yaklaşık 600 bin nüfusa sahip olan Osmaniye bölgesinde ilçeler arasında ulaşımda en çok tercih edilen araç  Osmaniye dolmuşlarıdır. Doğusunda Gaziantep ve Kahramanmaraş, Batısında Adana ili bulunmaktadır. Çukurova Bölgesi’nin önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Osmaniye ili, Eskilerden günümüze gelmiş tarihi “Kaleler Şehri” ile ünlüdür. Aşağıda bulunan listelerden sefer vakitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Osmaniye Dolmuş Güzergahları

İçindekiler

Osmaniye dolmuşlarını tercih ederek şehrin bütün noktalarına gitmeniz mümkündür. Bir ilçeden başka bir ilçeye tek seferde gitmeniz mümkün olmasa da aktarma yaparak bir ilçeden farklı bir ilçeye gitmeniz elbette mümkündür. Turistik mekan seyahat planlamasından önce durak ve dolmuş bilgilerini teyit etmenizi öneriyoruz. Yaz ve kış sezonlarında dolmuş saat ve güzergahları değişebileceği gibi ek sefer ve güzergah eklenebilir. Sitemizde bulunan içeriklerde güncelleme fark ettiğinizde bizlerle “Bize Ulaşın” sayfamızdan iletişime geçerek, içeriklerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Osmaniye dolmuş güzergahları aşağıda listelenmiştir.

  • Osmaniye (Merkez)
  • Bahçe
  • Düziçi
  • Hasanbeyli
  • Kadirli
  • Sumbas
  • Toprakkale

Osmaniye Dolmuş Saatleri

Osmaniye dolmuş saatleri sabah erken saatlerde hizmet vermeye başlayarak, gece geç saatlere kadar çalışmaya devam etmektedir. Sabah işe gidiş ve işe çıkış saatlerinde oluşan yoğunlukları gidermek amacıyla Osmaniye belediyesi tarafından düzenlenmiştir. Şehrin artan kalabalığına ve tempolu yaşamına ayak uydurabilecek ulaşım araçlarından bir tanesi olan Osmaniye dolmuşları günün her dakikası ve saatinde hizmet vermektedir. 

Osmaniye  Dolmuş Saatleri
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00

Yukarıda verilen sefer saatleri genel hatlar baz alınarak hazırlanmış olup, gitmek istediğiniz güzergahların kalkış saatlerini teyit etmek yolcularımızın sorumluluğundadır.

Sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Hareket saatlerinde değişiklik fark ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantımız bulunmamaktadır. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.