Dolmuş Saatleri

Bodrum barış sitesi dolmuş saatleri

Bodrum barış sitesi Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Barış sitesi minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere Barış sitesi Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Barış sitesi , Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir beldedir. Barış sitesi  Bodrum merkeze 22.5 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 53 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan Barış sitesi deniz ile iç içe olması ile ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum Barış sitesi Sefer Saatleri

2023 Bodrum Barış sitesi dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum Barış sitesi kalkış saatlerine ve , Bodrum Barış sitesi Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta İçi Hafta Sonu
 8:10  08:10
 10:00  10:00
 12:00  12:00
 15:00  15:00
 19:00  19:00

 

Bodrum Barış sitesi Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum Barış sitesi 2023 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – Barış sitesi Tam Bilet: 6.65 TL olarak belirlenmiştir. 

Barış sitesi bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise Barış sitesi Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz