Dolmuş Saatleri

Bodrum sazköy dolmuş saatleri

Bodrum sazköy Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Sazköy minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere Sazköy Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sazköy, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Sazköy mahallesi Bodrum merkeze 31 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 36 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan Sazköy çiftliği ve doğa güzellikleri olması ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum Sazköy Sefer Saatleri

2023 Bodrum Sazköy dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum Sazköy kalkış saatlerine ve , Bodrum Sazköy Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta İçi Cumartesi Pazar
11:00 13:15 18:00 Yeni otogar
14:00 Belediye 18:00 Yeni Otogar  
16:30  19:30 Yeni otogar
17:45 Belediye  
 19:00 Yeni Otogar
20:15 Belediye

 

 

Bodrum Sazköy Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum Sazköy 2023 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – Sazköy Tam Bilet: 6.65 TL olarak belirlenmiştir. 

Sazköy bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise Sazköy Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz