Dolmuş Saatleri

Bodrum çamlık dolmuş saatleri

Bodrum çamlık Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Çamlık minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere çamlık Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Çamlık Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Çamlık mahallesi Bodrum merkeze 18.4 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 32 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler beldesi olan çamlık doğa ile iç içe olması ve köy kahvaltıları ile ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum çamlık Sefer Saatleri

2022 Bodrum çamlık dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum çamlık kalkış saatlerine ve , Bodrum çamlık Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta İçi Cumartesi
 11:00  13:15
 14:00 Belediye  18:00 Yeni Otogar
 16:15  19:30 Yeni Otogar
 17:45 Belediye Pazar
 18:30 Yeni Otogar  18:00 Yeni Otogar
 19:30 Belediye  

 

Bodrum çamlık Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum çamlık 2022 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – çamlık Tam Bilet: 6.65 TL olarak belirlenmiştir. 

Çamlık bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise çamlık Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz