Dolmuş Saatleri

Bodrum çamararası dolmuş saatleri

Bodrum çamararası Dolmuş Saatleri ve güzergahları bilgilerine web sitemizde bulunan bilgilerden kolayca yararlanabilirsiniz. Çamararası minibüsleri özellikle yaz sezonunda tatilciler için en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Yazımızda sizlere çamararası Bodrum Dolmuş Saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Çamararası Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı olan bir köydür. Çamararası mahallesi Bodrum merkeze 29 kilometre,  Bodrum havalimanına ise 28 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Bodrum yarımadasının en popüler köyü olan çamararası dedeman deniz ile iç içe olması ünlenmiştir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere ocak ayında editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Seyahat planlamalarınızı yaparken lütfen ilk ve son dolmuş saatlerini teyit ederek planlama yapınız. Web sitemiz olası maddi kayıplardan sorumlu değildir.

 

Bodrum çamararası Sefer Saatleri

2022 Bodrum çamararası dolmuş seferleri tarafımızdan güncellenmiştir. Bodrum çamararası kalkış saatlerine ve , Bodrum çamararası Muğla kalkış saatlerine aşağıda verilen tablolardan ulaşabilirsiniz. Minibüsler sürekli olarak ring şeklinde hareket etmektedir.  Kış ve yaz aylarında seferlerde değişiklik olabileceğini, hava – yol kaynaklarından saatlerde değişiklik olabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Hafta içi Cumartesi
 11:00  13:15
 14:00 Belediye  18:00 Yeni Otogar
 16:15  19:30 Yeni Otogar
 17:45 Belediye  
 18:30 Yeni Otogar  
 19:30 Belediye  

 

Bodrum çamararası Dolmuş Tarifesi Ve Ücretleri

Bodrum çamararası 2023 Dolmuş fiyat tarifesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Değişen ücret tariflerini bizlere Bize Ulaşın Sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bodrum – çamararası Tam Bilet: 6.65 TL olarak belirlenmiştir. 

Çamararası bölgesinde özellikle yaz aylarında toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım araçlarından birisidir. Özellikle otopark sorunu yaşamamak isteyen tatilcilerimiz toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı ise çamararası Bodrum dolmuşlarıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri teyit ederek bilgilenmenizi tavsiye ederiz. 

 

Bodrum Dolmuş Saatleri İçin Tıklayın.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz