Dolmuş Saatleri

Siverek Diyarbakır Dolmuş Saatleri

Siverek Diyarbakır Dolmuş Saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Şehirler arası seyahat edecek kişilerin Diyarbakır ilinden Siverek ilçesine nasıl giderim ? gibi soruları hep merak eder olmuştur. Bahse konu olan iki il arasında sürekli olarak minibüs seferleri düzenlenmektedir. Yaz aylarında artan yolcu potansiyelleri ile birlikte bu potansiyele bağlı olarak sefer sayıları artmaktadır. Bu seyahatler sonucunda akıllara iki il içerisinde hizmet veren şehir içi dolmuşlar ve minibüslerin güzergahları ve ücretleri gelmektedir. Siverek Diyarbakır hattı sürekli olarak aktif kalmaktadır. Aşağıda bulunan linklerden Şanlıurfa Siverek şehir içi dolmuş saatlerine ve Diyarbakır şehir içi minibüs hatlarına ulaşabilirsiniz. 

Diyarbakır Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Diyarbakır Siverek Dolmuş Saatleri

Siverek Diyarbakır Dolmuşları gün içinde sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlemektedir. Aşağıda bulunan hareket saatleri genel hatlar baz alınarak hazırlanmıştır. Gitmek istediğiniz güzergahların ilk ve son sefer saatlerini teyit etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Sefer saatlerinde güncelleme veya değişiklik fark ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Diyarbakır Siverek Minibüs Saatleri
İlk sefer : 00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
Son sefer: 23:00

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Siverek Diyarbakır Minibüs Ücretleri Ne Kadar ?

Siverek Diyarbakır arasında sefer düzenleyen dolmuş ücretleri son zamlarla birlikte 76 TL olarak belirlenmiştir.

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.