Minibüs Saatleri

Kızıltepe Diyarbakır Dolmuş Saatleri

Kızıltepe Diyarbakır Dolmuş Saatleri ve güzergahları hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mardin iline bağlı olan Kızıltepe ilçesinden Diyarbakır merkez ilçelerine gitmek isteyen kişilerin genellikle tercih ettiği hatlardan birisidir. Diyarbakır iline ait dolmuş saatlerine ve Mardin iline ait dolmuş saatlerine aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak erişebilirsiniz. Kızıltepe ilçe otogarından kalkan dolmuşlar Diyarbakır merkez ilçelerine neredeyse günün her saatinde sefer düzenlemektedir. Sitede bulunan içerikler yılda bir kez güncellendiğinden yıl içinde değişiklik yaşanabilir. Yaşanan değişiklikleri “Bize Ulaşın” sayfamızdan bildirerek içeriklerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Diyarbakır Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Mardin Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Diyarbakır Kızıltepe Dolmuş Saatleri

İçindekiler

Kızıltepe Diyarbakır Dolmuşları gün içinde sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlemektedir. Aşağıda bulunan hareket saatleri genel hatlar baz alınarak hazırlanmıştır. Gitmek istediğiniz güzergahların ilk ve son sefer saatlerini teyit etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Sefer saatlerinde güncelleme veya değişiklik fark ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Diyarbakır Kızıltepe Minibüs Saatleri
İlk sefer : 00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
Son sefer: 23:00

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Kızıltepe Diyarbakır Minibüs Ücretleri Ne Kadar ?

Kızıltepe Diyarbakır arasında sefer düzenleyen dolmuş ücretleri son zamlarla birlikte 130 TL olarak belirlenmiştir.

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.