Dolmuş Saatleri

Mardin Diyarbakır Dolmuş Saatleri

Mardin Diyarbakır Dolmuş Saatleri merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her iki il arasında sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Diyarbakır ilinden Mardin iline nasıl giderim gibi aklınıza gelen tüm soruların cevaplarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Her iki il arasında insanlar sürekli olarak seyahat etmek istemektedir. Bu seyahatler sonucunda akıllara iki il içerisinde hizmet veren şehir içi dolmuşlar ve minibüslerin güzergahları ve ücretleri gelmektedir. Mardin Diyarbakır hattı sürekli olarak aktif kalmaktadır. Aşağıda bulunan linklerden Mardin şehir içi dolmuş saatlerine ve Diyarbakır şehir içi minibüs hatlarına ulaşabilirsiniz. 

Mardin Dolmuş Saatleri

Diyarbakır Dolmuş Saatleri

Diyarbakır Mardin Dolmuş Saatleri

Mardin Diyarbakır minibüsleri her gün karşılıklı olarak seferlerini sürdürmektedir. Minibüslerin sefer saatleri resmi tatil ve günlerde değişmektedir. Lütfen bu gibi ayrıntıları göz önünde bulundurunuz. Yaz aylarında artan yolcu potansiyelleri ile birlikte aşağıda bulunan listeler haricinde de dolmuş bulmanız mümkündür. Diyarbakır Mardin arasında seyahat etmeniz sonrası şehir içi dolmuşlar ile gitmek istediğiniz güzergahlara güvenle seyahat edebilirsiniz. İki il arasında hizmet veren dolmuş ve minibüs seferleri hakkında güncelleme tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. 

 

Diyarbakır Malatya Minibüs Saatleri
İlk sefer : 00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
Son sefer: 23:00

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Diyarbakır Mardin Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Mardin Diyarbakır Dolmuş Saatleri arasında karşılıklı seferler düzenleyen minibüsler neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir. İlk sefer olarak nitelendirebileceğimiz sefer saati gece saat 00:30 olarak belirlenmiştir. Ortalama günlük 20 sefer düzenlenen her iki il arasında iyileştirme çalışmaları devam etmektedir.

 

Mardin Diyarbakır Dolmuşla ne kadar sürüyor ?

Diyarbakır Mardin illeri arası yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Mardin Diyarbakır arası dolmuş ücreti ortalama 60 TL olarak belirlenmiştir.

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.