Şırnak Diyarbakır Dolmuş Saatleri

Şırnak Diyarbakır Dolmuş Saatleri ne zaman başlıyor ? Diyarbakır ilinden Şırnak iline nasıl seyahat edebilirim gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. İki il arasında sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Özellikle yaz aylarında seyahat ve turizm açısından taleplerin arttığı dönemde minibüs seferleri artmaktadır. Bu seyahatler sonucunda akıllara iki il içerisinde hizmet veren şehir içi dolmuşlar ve minibüslerin güzergahları ve ücretleri gelmektedir. Şırnak Diyarbakır hattı sürekli olarak aktif kalmaktadır. Aşağıda bulunan linklerden Şırnak şehir içi dolmuş saatlerine ve Diyarbakır şehir içi minibüs hatlarına ulaşabilirsiniz. 

Diyarbakır Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Diyarbakır Şırnak Dolmuş Saatleri

Şırnak Diyarbakır dolmuşları her iki şehirde yaşayan ve seyahat etmek isteyen bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her gün karşılıklı olarak düzenlenen seferler sayesinde gitmek istediğiniz şehirlere hızlı bir şekilde gitmeniz mümkündür. Yaz aylarında artan yolcu potansiyeliyle birlikte aşağıda bulunan liste harici minibüs ve dolmuş bulmanız mümkündür. Şırnak ile Diyarbakır arasında seyahat etmek isteyen yolcular genellikle dolmuşları tercih etmektedir.

 

Diyarbakır Şırnak Minibüs Saatleri
İlk sefer : 00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
Son sefer: 23:00

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Şırnak Diyarbakır Dolmuşla ne kadar sürüyor ?

Diyarbakır Şırnak illeri arası yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Şırnak Diyarbakır arası dolmuş ücreti ortalama 60 TL olarak belirlenmiştir. Yıl içinde yolcu ücretleri değişebileceğinden bizlere “Bize Ulaşın” sayfasından fiyat güncellemesi bildirebilirsiniz.

 

Diyarbakır Şırnak Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Şırnak Diyarbakır Dolmuş Saatleri arasında karşılıklı seferler düzenleyen minibüsler neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir. İlk sefer olarak nitelendirebileceğimiz sefer saati gece saat 00:30 olarak belirlenmiştir. Ortalama günlük 20 sefer düzenlenen her iki il arasında iyileştirme çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

 İki il arasında hizmet veren dolmuş ve minibüs seferleri hakkında güncelleme tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.