Mardin Dolmuş Saatleri

Mardin Dolmuş Saatleri ve detaylı güzergah bilgilerine bu sayfadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehre gelen tüm misafirlerin akıllarına Mardin dolmuşları kaçta başlıyor ?, Mardin minibüsleri nerelerden geçer ? gibi sorular gelmektedir. Birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış Mezopotamya olarak anılan tarih kokan şehir olarak da anılmaktadır. Özellikle yaz aylarında artan turist ve gezgin sayılarıyla birlikte şehir içi ulaşım araçları önemli bir hal almaktadır. Mardin şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen araç şüphesiz Mardin dolmuşlarıdır. Birçok cadde ve sokaktan geçen Mardin şehir içi dolmuşların saatlerine aşağıda bulunan listeler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Mardin Dolmuş Güzergahları

İçindekiler

Mardin dolmuş güzergahları şehir içinde birçok ana cadde ve işlek sokaktan geçmektedir. İlçeler arası ulaşımda kuşkusuz en çok kullanılan araçlardan bir tanesi haline gelmiştir. Aşağıda bulunan listelerde dolmuşların geçtiği ana güzergahlar verilmiştir. 

Mardin Minibüs Saatleri

Mardin dolmuş saatleri sabah erken saatlerde başlayarak gece geç saatlere kadar kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle yaz aylarında tarihi mekanlara artan yoğun ilgiyle beraber dolmuş seferleri sürekli olarak artmaktadır. Aşağıda verilen dolmuş hareket saatleri genel hatları kapsadığından dolayı, gitmek istediğiniz güzergahların ilk ve son dolmuş hareket saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. Dolmuş saatlerinde ve ücretlerinde değişiklik tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz.

Mardin  Dolmuş Seferleri
Hareket Saati: 06:30
Sefer Saati: 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:01
Sefer Saati : 19:30
Hareket  Saati : 20:00

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.