Diyarbakır Batman Dolmuş Saatleri

Diyarbakır Batman Dolmuş Saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Batman Diyarbakır arasında sürekli olarak düzenli seferler düzenlenmektedir. Gitmek istediğiniz güzergahların hareket saatlerine, güzergah bilgilerine ve diğer tüm detaylara hareket saati web sitesinden ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında seyahat ve turizm açısından taleplerin arttığı dönemde minibüs seferleri artmaktadır. Bu seyahatler sonucunda akıllara iki il içerisinde hizmet veren şehir içi dolmuşlar ve minibüslerin güzergahları ve ücretleri gelmektedir. Batman Diyarbakır hattı sürekli olarak aktif kalmaktadır. Aşağıda bulunan linklerden Batman Şırnak şehir içi dolmuş saatlerine ve Diyarbakır şehir içi minibüs hatlarına ulaşabilirsiniz. 

Batman Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Diyarbakır Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Batman Diyarbakır Dolmuş Saatleri

Batman Diyarbakır Dolmuş Saatleri iki il arasında seyahat edecek bireylerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olmuştur. Her gün karşılıklı olarak düzenlenen seferler sayesinde gitmek istediğiniz şehirlere hızlı bir şekilde gitmeniz mümkündür. Yaz aylarında artan yolcu potansiyeliyle birlikte aşağıda bulunan liste harici minibüs ve dolmuş bulmanız mümkündür. Batman ile Diyarbakır arasında seyahat etmek isteyen bireyler genellikle dolmuş hatlarını tercih etmektedir. Dolmuş saatleri aşağıda verilmiştir, resmi tatil günleri ve diğer tatil günlerinde değişkenlik gösterebilir. 

 

Diyarbakır Batman Minibüs Saatleri
İlk sefer : 00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
Son sefer: 23:00

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Batman Diyarbakır Dolmuşla ne kadar sürüyor ?

Diyarbakır Batman illeri arası yaklaşık 2 saat sürmektedir. Batman Diyarbakır arası dolmuş ücreti ortalama 30 TL olarak belirlenmiştir. Yıl içinde yolcu ücretleri değişebileceğinden bizlere “Bize Ulaşın” sayfasından fiyat güncellemesi bildirebilirsiniz.

 

Diyarbakır Batman Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Batman Diyarbakır Dolmuş Saatleri arasında karşılıklı seferler düzenleyen minibüsler neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir. İlk sefer olarak nitelendirebileceğimiz sefer saati gece saat 00:30 olarak belirlenmiştir. Ortalama günlük 20 sefer düzenlenen her iki il arasında iyileştirme çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

 İki il arasında hizmet veren dolmuş ve minibüs seferleri hakkında güncelleme tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.