Malatya Diyarbakır Minibüs Seferleri

Malatya Diyarbakır Minibüs Seferleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İki il arasında ortalama mesafe 227 kilometre olarak bilinmektedir. Her iki il arası seyahat süreniz ortalama 3 saat 30 dakika olarak ölçülmüştür. Diyarbakır Malatya minibüsleri nereden kalkar ?, Malatya Diyarbakır minibüsleri ne zaman başlıyor gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını sitemiz üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Aşağıda bulunan linkle sayesinde Malatya ve Diyarbakır şehir içi minibüs bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Malatya Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız. 

Diyarbakır Minibüs Saatleri için tıklayınız.

Diyarbakır Malatya Minibüs Seferleri

İçindekiler

Malatya Diyarbakır minibüs seferleri her gün karşılıklı olarak devam etmektedir. Minibüs sefer saatleri resmi tatil günlerinde değişkenlik gösterebilir. Özellikle yaz aylarında artan yolcu potansiyeli sebebiyle aşağıdaki liste harici minibüs bulmanız elbette mümkündür. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefere saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. İki il arasında hizmet veren dolmuş ve minibüs seferleri hakkında güncelleme tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. 

 

Diyarbakır Malatya Minibüs Saatleri
00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
23:00

Diyarbakır Malatya Minibüsleri Saat Kaçta Başlıyor ?

Malatya Diyarbakır arasında karşılıklı seferler düzenleyen minibüsler neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir. İlk sefer olarak nitelendirebileceğimiz sefer saati gece saat 00:30 olarak belirlenmiştir. Ortalama günlük 20 sefer düzenlenen her iki il arasında iyileştirme çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.