Minibüs Saatleri

Yalova Minibüs Saatleri

Yalova Minibüs Saatleri hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Minibüs saatleri ve güzergahları hakkında tüm detaylara aşağıda bulunan tablolardan yararlanabilirsiniz. Tüm bu soruların yanı sıra Yalova Minibüsleri saat kaçta başlıyor ?, Yalova dolmuş hatları nerelerden geçiyor gibi tüm merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Yalova minibüs seferleri ile ilçeler arasında kolaylıkla seyahat etme olanağını sağlar. Sık sefer aralıkları ile konumlandırılmış minibüs hatları ile birlikte trafik ve diğer unsurları dikkate almadan rahatça seyahat edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Marmara Bölgesi’nin Güneydoğusunda ve Marmara denizine kıyısı bulunan Yalova İlinde minibüs saatleri oldukça önemli bir konuma sahiptir. İlimizin Kocaeli ve Bursa illerine yakınlığı ile bilindiği üzere Yalova ile Bursa, Kocaeli arasında karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Merkezi konuma sahip olmasıyla bilinen ilimize ulaşım hava, kara ve deniz yoluyla da son derece kolaydır.

Yalova Minibüsleri Güzergahları

İçindekiler

Yalova minibüs güzergahları oldukça geniş bir ağa sahiptir. Aşağıda eksik gördüğünüz bilgileri bizlere Bize Ulaşın sayfasından bildirerek verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Yalova Minibüs Güzergahları aşağıda belirtilmiştir. 

Yalova Minibüs Saatleri

Yalova minibüsleri sabahın ilk ışıkları ile birlikte hizmet vermeye başlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu minibüslerde hizmetler akşam geç saatlere kadar aralıksız devam etmektedir.  Ortalama 20 farklı ana güzergah ile birlikte konumlanan minibüsler halkın büyük çoğunluğuna hizmet etmektedir. 

 

Minibüs Güzergahları Minibüs  Saatleri
Yalova Merkez  06:30 – 20:00
TOKİ – KİPTAŞ 06:30 – 20:00
ELMALIK – ÖZDEN 06:30 – 20:00
KEMERKÖPRÜ – KAMPÜS 06:50 – 23:20
FATİH CAD – HASTANE 06:27 – 19:33
PAŞAKENT / SOĞUCAK – HASTANE  06:30 – 23:15
SAMANLI – TERMİNAL 06:30 – 20:00
SAFRANYOLU – PAZAR YERİ 06:30 – 23:00
SANAYİ – MEZARLIK 06:45 – 22:45
BAĞLARALTI – KAMPÜS 07:26 – 18:53

 

Yukarıda verilen güzergahlarda gün içindeki yoğunluğa göre 5-6-10 dakika ara ile  çalışmaktadır. Yeterli yolcu sayısında ulaşıldığında hareket eden minibüslerle gün içerisinde gitmek istediğiniz tüm güzergahlara rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. 

Yalova Minibüs Ücretleri Ne Kadar ? 

Yalova Minibüs ücretleri 2023 yılı itibarıyla indi bindi ücreti 9.90 TL. Öğrenci indi bindi ücreti de 4.83 TL , tam 9.90 TL olarak belirlenmiştir. Dolmuş ve minibüs saatleri güzergaha göre değişkenlik gösterebilir. 

 

Web sitemizdeki veriler resmi web sitesinden alınmıştır. Gitmek istediğiniz Yalova Minibüs Güzergahlarını seçerek saat ve rota bilgisi alabilirsiniz. Veriler yıl boyunca güncellenebildiğinden, seyahatinizi onaylanmamış bir uçuşun ilk ve son saatine kadar planlamamanızı öneririz. Oluşabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir. Son olarak dolmuş saatleri yönetimden kaynaklı olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen bu ayrıntıya dikkate alın.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.