Yalova Termal Dolmuş Saatleri

Yalova Termal Dolmuş Saatleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Termal, Yalova iline bağlı olan 6 ilçeden bir tanesidir. Şehir merkezine yaklaşık 12 kilometre uzaklığı ile bilinmektedir. Özellikle sezonun yoğun olduğu vakitlerde oldukça talep gören Termal dolmuşları şehir için en fazla talep gören ulaşım araçlarından bir tanesidir. Kaplıca merkezlerinin başkenti desek bu ilçemiz için yanlış olmaz. Termal ilçesinde kaplıca mekanları oldukça fazladır. Bu nedenle bölgemiz yerli ve yabancı tüm turistler tarafından rağbet görmektedir. Termal ilçesinden otogara minibüs ve dolmuşlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Termal bölgesine Yalova merkezden gidebilir veya Çınarcık üzerinden ulaşım ile Termal’e kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgi amaçlı yayınlandığından değişiklik olasılığı oldukça fazladır.

Yalova Termal Dolmuş Saatleri

İçindekiler

Termal Dolmuş Saatleri ve diğer detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. İlk dolmuş seferi sabah 07:00 civarında yapılmaktadır. Gün boyu devam eden hizmetlerin son seferi 20:00 olarak belirtilmiştir. Sefer saatleri yaz ve kış saatleri olmak üzere 2 ayrı plan dahilinde yapılmaktadır. Seyahatlerinizde problem yaşamamak için ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.

 

Termal Dolmuş Ücretleri

Yalova Termal Dolmuş ücretleri edinilen son bilgilere göre 5 TL olarak belirtilmiştir. Hat uzunluğu göze alındığında ortalama yolculuk süresi 25 dakika olarak ölçülmüştür. Yolculuk süresi hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.