Dolmuş Saatleri

Keçiören Dolmuş Saatleri

Keçiören Dolmuş Saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ostim’den Keçiören güzergahına nasıl giderim ?, Keçiören dolmuşları saat kaçta başlıyor gibi aklınıza gelebilecek tüm sorularınıza bu sayfadan cevap bulabilirsiniz. Ankara’nın en büyük ilçeleri arasından biri olan Keçiören ilçesinde dolmuşlar ve minibüsler oldukça rağbet görmektedir. Özellikle sabah işe giderken ve iş çıkışında oldukça talep görmektedir. Sabah erken saatlerde çalışmaya başlayan Keçiören dolmuşları ile ilçeler arasında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Sitemiz üzerinde verilen dolmuş saatleri genel hatları kapsamakta olup, teyit etmek kullanıcılarımızın sorumluluğundadır. Aşağıda bulunan bağlantılar aracılığıyla Ankara dolmuş saatleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Ankara Dolmuş Saatleri için tıklayınız. 

Keçiören Dolmuşları Güzergah Bilgileri

Keçiören dolmuş güzergahları birçok noktaya ulaşabilmektedir. Örneğin Keçiören ilçesinden Dışkapı Hastanesi Mevkii, Ulus meydan, Gençlik parkı, Sıhhiye Kızılay gibi Ankara’nın en çok rağbet gören alanlarına gitmeniz mümkündür. Yukarıda verilen dolmuş güzergahları genel hatları ile verilmiş olup farklı güzergahların olması olasıdır. Tüm bu güzergahların yanı sıra halkın en fazla çalıştığı bölgelere de seferler düzenlenmektedir. Keçiören Ostim dolmuşları ve Siteler dolmuşları bulmanız mümkündür. 

Ostim Keçiören Dolmuş Saatleri

Ostim bölgesinden hareket eden Keçiören bölgesinde giden sınırlı sayıda dolmuş bulunmaktadır. Sefer saatlerini teyit etmeniz mağduriyet yaşamamanız açısından oldukça önem arz etmektedir. Sefer saatlerinde değişiklik tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Ostim Keçiören Dolmuş Saatleri
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00

Keçiören Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Keçiören dolmuşları genel itibarıyla sabah saat 07:00 civarında hareket etmeye başlıyor. Gün içinde sürekli olarak sefer aralıkları değişen dolmuşlar, Son seferlerini saat 20:00 civarında bitiriyor. İlk ve son dolmuş saatleri yılın belli aylarında değişkenlik göstermektedir. Sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. 

 

Son olarak seyahat planlamalarınızı yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. Sefer saatlerinde güncelleme tespit ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Web sitemiz hareket saatlerinden doğacak zararlardan sorumlu değildir. Resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantımız yoktur. 

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız. 

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.