Minibüs Saatleri

Aydın Nazilli Minibüs Saatleri

Aydın Nazilli Minibüs Saatleri saat kaçta başlıyor ? Dolmuşlar en çok hangi güzergahlardan geçiyor gibi tüm sorularınızın cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında turist sayısının artması ile Aydın ilinde trafik yoğunluğu artmaktadır. Artan trafik ile uğraşmak istemeyen ziyaretçilerimizin en çok tercih ettiği ulaşım araçlarından bir tanesi de Aydın Nazilli Minibüsleridir. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere güncellenmektedir. Nazilli minibüs hatlarını kullanmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.  Aydın Nazilli Dolmuş Saatleri hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulunan tablolardan edinebilirsiniz. 

Aydın Dolmuş Saatleri için tıklayınız. 

Denizli Dolmuş Saatleri için Tıklayınız.

Nazilli Minibüs Saatleri

Nazilli Aydın Minibüs Saatleri sabahın ilk saatlerinde hizmet vermeye başlamaktadır. Aydın ile Nazilli arasında minibüsler sürekli olarak karşılıklı olarak seferler düzenlenmektedir. Gün içinde devam eden minibüs seferleri gece geç saate kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Nazilli’den Aydın’a ilk Minibüsün hareket saati 06.40 , son minibüsün ise 20:00’de hareket edeceği bildirildi. Aydın’dan Nazilli’ye yapılan Nazilli minibüs seferinde ilk araç 07:00’de, son araç ise 20:00’de hareket edecektir. Edinilen bilgilere göre Nazilli minibüsleri her 20 dakikada bir Aydın ve Denizli’ye hareket ediyor. Yerel minibüslerin sabah 07:00’de başlayıp akşam 21:00’de sona erdiği, 3 ve 4 numaralı minibüslerin 20 dakikada bir, diğer hatların ise 30 dakikada bir hareket ettiği bildiriliyor.

 

Yukarıda verilen bilgiler genel amaçlı verilmiştir. Gitmek istediğiniz güzergahlarda çalışan minibüs ve dolmuşların sefer saatlerini mutlaka teyit ediniz. Sefer saatlerinde değişiklik ve güncelleme tespit ettiğiniz güzergahlar için bize ulaşın kısmından sayfada bulunan verilerin güncellenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Son olarak Aydın Nazilli Minibüs Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Web sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı bulunmamaktadır.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.