Minibüs Saatleri

Şile Minibüs Saatleri

Şile Minibüs Saatleri ve güzergah bilgileri hakkında detaylı tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tatil köyü olarak bilinen Şile ilçesi özellikle tatil sezonlarında en çok rağbet gören alanı halin gelmiştir. İlçenin denize kıyısı olmasından dolayı tatilcilerin uğrak alanlarından bir tanesi haline gelmiştir. Şile ilçesine giden tatilcilerin akıllarına en çok ” Şile minibüs saatleri kaçta başlıyor ? ” gibi sorular gelmektedir. Bu yazımızda aklınıza gelen tüm sorulara cevap vereceğiz. Tüm bunların yanı sıra Şile’de oldukça fazla kamp alanları bulunmakta. Kamp severlerin uğrak noktası şüphesiz Şile koyları olmuştur. Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak İstanbul dolmuş güzergahlarına erişebilirsiniz.

İstanbul Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.

Şile İstanbul Minibüs Saatleri

İstanbul Şile minibüsleri neredeyse günün her saatinde yoğun olarak hizmet vermektedir. Şile trafiği ile uğraşmak istemeyen bireyler, çalışanlar ve tatilciler şehir içi minibüsleri tercih etmektedir. Minibüs saatleri yıl içinde sürekli olarak revize edilmektedir. Sitemizde bulunan içeriklerde güncelleme fark ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızda bulunan formlar aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Şile  Kalkış Şile Dönüş
07.30  07.45 
09.00 08:45
11.00 10:45
13.00 13.30
15.00 15.30
17.15 17.45
18.15 18.45
20.30 20.45 

 

Yukarıda verilen saatler yaz sezonunda genel hatları ile birlikte verilmiş olup, kış sezonunda değişiklik gösterebilir. Hareket saatleri yıl içinde  değişiklik gösterebilir. İstanbul Şile Minibüs Saatleri sefer saatlerinde değişiklik tespit ettiğinizde bize ulaşım sayfamızı kullanarak bizlere ulaşabilir, sefer saatlerinin güncellenmesine yardımcı olabilirsiniz. 

 

Son olarak İstanbul Minibüs Saatleri web sitemizde bulunan değişikliklerde herhangi bir yanlışlık düşünüyorsanız aşağıda bulunan bağlantılardan bizlere bildirimde bulunabilirsiniz. Yukarıda verilen saatler yaz sezonu baz alınarak hazırlanmış olup, kış sezonunda değişiklik olabileceğini lütfen unutmayınız.

Diğer Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.