Minibüs Saatleri

Beylikdüzü Minibüs Saatleri

Beylikdüzü Minibüs Saatleri ne zaman başlıyor ? Beylikdüzü dolmuşları hangi güzergahlardan geçer gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İstanbul ilinde artan nüfusla birlikte pek çok toplu taşıma aracı modeli kullanımına geçilmiştir. En pratik ve hızlı ulaşım aracı şüphesiz minibüs ve dolmuş hatlarıdır. Dolmuş ve minibüs hatlarıyla neredeyse İstanbul Beylikdüzü ilçesinden gitmek istediğiniz tüm güzergahlara gitmeniz mümkündür. 

Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak İstanbul dolmuş güzergahlarına erişebilirsiniz.

İstanbul Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.

Beylikdüzü Minibüs  Güzergahları

İçindekiler

Beylikdüzü Minibüs Güzergahları neredeyse tüm işlek cadde ve sokaktan geçmektedir. Dolmuş hattı Kavaklı merkez güzergahtan başlayarak Beylikdüzü konumunda gidene kadar 52 ana durak noktasından geçmektedir. Beylikdüzü minibüsleri sabah ilk seferini saat 06:00 da yapmaya başlıyor. Son sefer saati ise 22:00 olarak bildirilmiştir. Oldukça uzun olan minibüslerde gideceğiniz güzergaha göre ücretlendirme sistemi geçerlidir. 

 

Beylikdüzü – Keşan – Tekidağ Dolmuş Saatleri

Beylikdüzü – Keşan – Tekidağ dolmuş saatleri özellikle tatil için gelen bireyler tarafından merak edilmektedir. Sabah işe gidiş ve akşam iş çıkış saatlerinde oldukça yoğun hattımız hafta sonları da oldukça rağbet görmektedir. Şehrin artan kalabalığına ve tempolu yaşamına ayak uydurabilecek ulaşım araçlarından bir tanesi olan Beylikdüzü dolmuşları günün her dakikası ve saatinde hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Hareket saatlerinde değişiklik fark ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Beylikdüzü Dolmuş Saatleri
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00

 

Son olarak İstanbul Beylikdüzü Minibüs Saatleri web sitemizde bulunan değişikliklerde herhangi bir yanlışlık düşünüyorsanız aşağıda bulunan bağlantılardan bizlere bildirimde bulunabilirsiniz. Yukarıda verilen saatler yaz sezonu baz alınarak hazırlanmış olup, kış sezonunda değişiklik olabileceğini lütfen unutmayınız.

Diğer Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.