Dolmuş Saatleri

Midyat Dolmuş Saatleri

Midyat Dolmuş Saatleri Mardin ilinin en çok ziyaret edilen ilçelerinden birisidir. Mardin Midyat dolmuş saatleri kaçta başlıyor ?, Midyat dolmuşları hangi güzergahlardan geçer gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Geçmiş tarihi ile ünlü olan Midyat ilçesi Mardin şehir merkezine 65 kilometre uzaklıktadır. Dolmuşlar ile yolculuk süresi yaklaşık 2 saat sürmektedir. Özellikle yaz aylarında artan turist ve gezgin sayılarıyla birlikte şehir içi ulaşım araçları önemli bir hal almaktadır. Mardin şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen araç şüphesiz Mardin dolmuşlarıdır. Birçok cadde ve sokaktan geçen Mardin şehir içi dolmuşların saatlerine aşağıda bulunan listeler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Mardin Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Midyat Dolmuş Saatleri

Midyat dolmuş saatleri sabahın ilk ışıklarıyla çalışmaya başlayarak, gece geç saatlere kadar kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle yaz aylarında tarihi mekanlara artan yoğun ilgiyle beraber dolmuş seferleri sürekli olarak artmaktadır. Aşağıda verilen dolmuş hareket saatleri genel hatları kapsadığından dolayı, gitmek istediğiniz güzergahların ilk ve son dolmuş hareket saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. Dolmuş saatlerinde ve ücretlerinde değişiklik tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. Aşağıda verilen hareket saatleri sınav zamanlarında ve resmi tatil günlerinde revize edilmektedir.

Mardin Midyat Dolmuş Seferleri
Hareket Saati: 06:30
Sefer Saati: 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:01
Sefer Saati : 19:30
Hareket  Saati : 20:00

 

Mardin Midyat dolmuş ücretleri

Mardin Midyat dolmuş ücretleri son güncellemeler ile birlikte 15 TL olarak belirlenmiştir.

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.