Dolmuş Saatleri

Batman Siirt Dolmuş Saatleri

Batman Siirt Dolmuş Saatleri kaçta başlıyor ?, Siirt ilinden Batman iline nasıl giderim? gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Her iki il arasında sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Gitmek istediğiniz güzergahların hareket saatlerine, güzergah bilgilerine ve diğer tüm detaylara hareket saati web sitesinden ulaşabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında seyahat ve turizm açısından taleplerin arttığı dönemde minibüs seferleri artmaktadır. Bu seyahatler sonucunda akıllara iki il içerisinde hizmet veren şehir içi dolmuşlar ve minibüslerin güzergahları ve ücretleri gelmektedir. Batman Siirt hattı sürekli olarak aktif kalmaktadır. Aşağıda bulunan linklerden Batman Şırnak şehir içi dolmuş saatlerine  ulaşabilirsiniz. 

Batman Dolmuş Saatleri için tıklayınız.

Batman Siirt Dolmuş Saatleri

Siirt Batman Dolmuş Saatleri iki il arasında seyahat edecek bireylerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olmuştur. Her gün karşılıklı olarak düzenlenen seferler sayesinde gitmek istediğiniz şehirlere hızlı bir şekilde gitmeniz mümkündür. Yaz aylarında artan yolcu potansiyeliyle birlikte aşağıda bulunan liste harici minibüs ve dolmuş bulmanız mümkündür. Batman ile Siirt arasında seyahat etmek isteyen bireyler genellikle dolmuş hatlarını tercih etmektedir. Dolmuş saatleri aşağıda verilmiştir, resmi tatil günleri ve diğer tatil günlerinde değişkenlik gösterebilir. 

Batman Siirt Minibüs Saatleri
İlk sefer : 00:30
00:50
01:00
01:30
01:30
03:00
03:30
04:00
05:41
05:45
06:00
09:00
11:00
11:15
13:00
16:15
17:00
17:30
18:15
Son sefer: 23:00

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Batman Siirt Arası dolmuşla ne kadar sürüyor ?

Siirt Batman illeri arası yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bahse konu olan Batman Siirt arası dolmuş ücreti ortalama 50 TL olarak belirlenmiştir. Yıl içinde yolcu ücretleri değişebileceğinden bizlere “Bize Ulaşın” sayfasından fiyat güncellemesi bildirebilirsiniz.

 

Siirt Batman Dolmuşları Saat Kaçta Başlıyor ?

Batman Siirt Dolmuş Saatleri arasında karşılıklı seferler düzenleyen minibüsler neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir. İlk sefer olarak nitelendirebileceğimiz sefer saati gece saat 00:30 olarak belirlenmiştir. Ortalama günlük 20 sefer düzenlenen her iki il arasında iyileştirme çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

 İki il arasında hizmet veren dolmuş ve minibüs seferleri hakkında güncelleme tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere ulaşarak verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.