Kumluca Dolmuş Saatleri

Kumluca Dolmuş Saatleri özellikle yaz aylarında en çok merak edilen sorularından biridir. Sitemizde bulunan içerikler sayesinde Antalya ilinde gitmek istediğiniz tüm ilçelere rahatlıkla gidebilirsiniz. Kumluca bölgesi Antalya ilinin meyve deposu demek  yanlış olmaz. Sahil kenarına 6 kilometrelik uzaklığı ile bilinen Seracılıkla yoğun bir şekilde uğraşan bölgedir. Sahile kenarı bulunama dahi turizm yapılarıyla birlikte yaz sezonunda turistler tarafından rağbet görmektedir.  Ortalama 75 bin nüfusa ev sahipliği yapan bölgemizde diğer ilçelere seyahat etmek için en çok Kumluca dolmuşları kullanılmaktadır. Neredeyse her yarım saatte düzenlenen seferler sayesinde yoğunluk yaşanmadan yolcu transferleri gerçekleşmektedir. Aşağıda bulunan bağlantıları kullanarak Antalya dolmuş saatleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Antalya Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız.

Kumluca Dolmuş Saatleri

Kumluca otogar ve diğer ilçeler arasında direk olarak minibüsler bulunmamaktadır. Antalya otogara giderek aktarmalı istediğiniz tüm ilçelere gitmeniz elbette mümkündür. Sefer saatleri yaz ve kış tarifesine göre değiştiğinden lütfen gitmek istediğiniz güzergahların minibüs ilk ve son sefer saatlerini teyit ediniz. 

Antalya otogardan Adrasan
08:05
11:20
Adrasan Sahilden Antalya
09:00
18:30

 

Yukarıda verilen hareket saatleri 9. ayı baz alarak hazırlanmıştır. Sefer saatlerinde değişiklik tespit ettiğinizde bizlerle “Bize Ulaşın” sayfamızdan iletişime geçerek Kumluca dolmuş saatlerinin güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Web sitemizde bulunan değişikliklerde herhangi bir yanlışlık düşünüyorsanız aşağıda bulunan bağlantılardan bizlere bildirimde bulunabilirsiniz. Yukarıda verilen saatler yaz sezonu baz alınarak hazırlanmış olup, kış sezonunda değişiklik olabileceğini lütfen unutmayınız.

Diğer Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.