Minibüs Saatleri

Tekirdağ Şarköy Minibüs Saatleri

Tekirdağ Şarköy Minibüs Saatleri ve güzergah bilgileri için sitemizde bulunan içeriklerden hızlı ve pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Şarköy ilçesinde bulunan sahiller ve turistik mekanlar ile İstanbul gibi kalabalık illerden kaçamak yapmak isteyen bireyler için vazgeçilmez mekanlardan bir tanesi haline gelmiştir. İlçeye yakın mesafede bulunan sahillere ve plajlara minibüsler ile gitmek elbette mümkündür. Mürefte, Eriklice, Hoşköy, Uçmakdere gibi plajlara minibüsler sürekli olarak ilçe merkezinden karşılıklı seferler düzenlemektedir. Uçmak dere bölgesinde yamaç paraşütüne binmeniz mümkündür. Aşağıda bulunan linke tıklayarak Tekirdağ ilçeleri arasında sefer yapan tüm minibüs güzergahlarına ulaşabilirsiniz. 

Tekirdağ Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız. 

Beylikdüzü Şarköy Minibüs Saatleri

Şarköy minibüs saatleri her yarım saatte bir hareket etmektedir. Yeterli yolcu sayısına ulaşıldığında hareket ettiğinden dolayı yoğun saatlerde bu süre yarım saatin altına düşmektedir. 

Şarköy’den Gaziköy istikameti

7.30 – 19.00 

Gaziköy’den Şarköy istikameti

7.30 – 19.00 

Aşağıda verilen minibüs hareket saatleri sezon yoğun dönemlerine göre eklenmiştir. Kış aylarında ve diğer zamanlarda farklılık gösterebilir. Seyahat planlamalarınızı yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. Beylikdüzü Şarköy minibüs seferleri sürekli olarak güncellenmektedir.

Tekirdağ Şarköy minibüs saatleri

Sarköy’den Tekirdağ’a

Tekirdağ’dan Şarköy’e

06:45 – 08:00

09:30 – 11:30

10:00 – 12:00

13:30 – 15:30

14:00 – 16:00

17:30 – 19:00

Şarköy Minibüsleri Saat Kaçta Başlıyor ?

Tekirdağ merkez bölgeler ile ilçeler arasında karşılıklı olarak seferler düzenlenmektedir. Karşılıklı seferler sabahın erken saatlerinde başlayarak gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Edinilen bilgilere göre Şarköy  beylikdüzü minibüsleri sabah saat 06:45’de hizmet vermeye başlamaktadır.  Şarköy ilçesinde son sefer saati 19:00 olarak belirtilmiştir. 

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.