Minibüs Saatleri

Tekirdağ Minibüs Saatleri

Tekirdağ Minibüs Saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan içeriklerden yararlanabilirsiniz. Marmara bölgesinde bulunan Tekirdağ ilinde Dolmuşlar ve minibüsler oldukça önem arz etmektedir. Özellikle sabah işe gidiş ve akşam iş çıkış saatlerinde oluşan yoğunlukların büyük bir kısmını Tekirdağ minibüsleri azaltmaktadır. Yaklaşık 200 bin nüfusu ve İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Tekirdağ ilinde minibüs saatleri dönemsel olarak değişmektedir. Oluşan yoğunluğa göre sürekli olarak güncellenen minibüs saatlerini web sitemiz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Şehre ilk adım atan bireylerin akıllarına “Tekirdağ minibüsleri kaçta başlıyor ?” gibi sorular olmaktadır. Aşağıda bulunan içeriklerden tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

Tekirdağ Minibüs Güzergahları

Tekirdağ Minibüs Güzergahları neredeyse tüm şehri kaplayacak biçimde dizayn edilmiştir. Minibüs saatlerinde değişiklik ve güncelleme tespit ettiğinizde bize ulaşın sayfamızda formlar aracılığıyla bildirimde bulunabilirsiniz. Tekirdağ minibüs saatleri aşağıda liste halinde verilmiştir. 

Tekirdağ Minibüsleri Kaçta Başlıyor ?

2023 yılında Tekirdağ Dolmuş saatleri güncellenerek sitemizde yayınlanmıştır. Web sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Yıl içerisinde listelere bağımsız olarak değişiklik olması mümkündür. Minibüslerin yol ve hava şartlarına göre gecikebileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. Gitmek istediğiniz güzergahların ilk ve son minibüs saatlerini teyit etmeniz olası olumsuzlukların önüne geçecektir. 

  Tekirdağ Minibüs Saatleri
Çalışma Saatleri Sefer Aralıkları
HAFTA İÇİ  06:20 – 21:00  10 DAKİKA
(Pazartesi-Cuma)  21:00 – 23:00  30 DAKİKA
HAFTA SONU  06:25 – 21:00  16 DAKİKA
(Cumartesi)  21:00 – 23:00  30 DAKİKA
HAFTA SONU  06:30 – 21:10  17 DAKİKA
(Pazar)  21:10 – 23:00  30 DAKİKA

 

Yukarıda verilen minibüs hareket saatleri genel hatlar baz alınarak hazırlanmış olup tüm hatları kapsamamaktadır. Gitmek istediğiniz güzergahlara tıklayarak, güzergahlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sefer ve ücret saatleri hakkında değişikleri bize ulaşın sayfamızdan bildirebilirsiniz. Sitemiz minibüs saatlerinden oluşacak maddi kayıplardan sorumlu değildir. 

Tekirdağ Minibüs Ücretleri

Tekirdağ minibüsleri güzergahlara göre ücretlendirme politikası oluşturmaktadır. Aşağıda verilen minibüs ücretleri merkez hatları kapsamaktadır. İndi bindi ücretleri ve diğer etmenler hariç tutulmuştur. 2022 yılı itibariyle TAM BİLET 4,5 TL   –
ÖĞRENCİ 2,50 TL
olarak belirlenmiştir. 

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Dolmuş Saatleri

Tekirdağ Süleymanpaşa güzergahında çalışan dolmuş saatleri için aşağıda verilen bilgilerden yararlanabilirsiniz. 

Tekirdağ devlet hastanesi – Zafer mahallesi güzergahı

Hafta içi

8 dakika aralıklarla

akşam 19.30 dan sonra 20dakika aralıklar

son araç 23.00 olarak bildirilmiştir.

Hafta sonu

12 dakika aralıklarla 

akşam 19.30 dan sonra 20 dakika aralıklarla

son araç 23.00 olacak şekilde güncellenmiştir.

Hareket saatlerinde güncelleme tespit ettiğinizde bize ulaşın kısmından bizlere ulaşarak hareket saatlerinin güncellenmesinde katkıda bulunabilirsiniz. Son olarak dolmuş  Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.