Marmaris Akyaka Dolmuş Saatleri

Marmaris Akyaka Dolmuş Saatleri ve güzergahlarına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Akyaka’dan Marmaris güzergahına gitmek için hangi dolmuşları kullanmalıyım ? Marmaris Akyaka dolmuşları saat kaçta başlıyor gibi tüm sorularınızın cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yoğun talep gören bu bölge üzerinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de şehir içi ulaşımda tercih edilen minibüs hatlarıdır. Marmaris akyaka dolmuşlarının hizmet saatleri aşağıda yer alan tablolarda verilmiştir. Akyaka azmak güzergahında  seyahat eden yolcular  için hareket saatleri aynıdır. Sitemizde yayınlanan verilerin sezon doluluk oranına göre değişiklik gösterebilir. Lütfen bu hususları göz önünde bulundurunuz. Muğla ilinde kullanabileceğiniz diğer alternatif minibüs ve dolmuş güzergahlarını görmek için aşağıda bulunan bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

Bodrum Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız

 

Marmaris Akyaka Dolmuş Hareket Saatleri

Marmaris Akyaka güzergahı dolmuş sefer süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. İki bölge arası uzaklık ise 27 kilometre olarak belirtilmiştir. Belirtilen dolmuş saatleri sezon doluluk oranına göre değişiklik gösterilebilir. Sitemiz değişen hareket saatlerinden dolayı oluşabilecek maddi kayıplardan sorumlu değildir. Hareket saatlerinde güncelleme tespit ettiğiniz güzergahlar için Bize Ulaşın kısmından bizlerle iletişime geçerek güncellenmesini sağlayabilirsiniz. 

Muğla ula ilçesine bağlı olan Akyaka, Küçük ve sakin olması ile öne çıkan bir tatil beldesidir.  Marmaris ve Muğla‘nın arasında kalan, Gökova Körfezi’nin arasında yer alan küçük bir kasabadır, son yıllarda sıkça tercih edilen tatil yerlerinden biri haline gelmiştir.

 

Hafta İçi Hafta Sonu
Kalkış : 08:00 Kalkış : 08:30
Sefer : 14:45 Sefer : 17:15
Kalkış : 17:15  

 

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.