Dolmuş Saatleri

Malatya Dolmuş Saatleri

Malatya Dolmuş Saatleri ne zaman başlıyor gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Yaklaşık 800 bin nüfusa ev sahipliği yapan ilimizde toplu taşıma önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle sabah işe gidiş ve akşam iş çıkış saatlerinde ulaşım araçlarında yoğunluk yaşanmaktadır. Malatya belediyesi tarafından düzenlenen dolmuş saatleri sayesinde yoğunluklara takılmadan seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem mutfak lezzetlerinin meşhur olması hem gezilecek mekanlarının çok olması nedeniyle yaz sezonlarında oldukça fazla misafir ağırlamaktadır. İlimizde bulunan İnönü Üniversitesi sebebiyle dolmuşlar üniversite güzergahına oldukça fazla sefer düzenlemektedir. İlimiz Malatya dolmuş güzergahlarına ve saatlerine aşağıda verilen listelerden ulaşabilirsiniz.

Malatya Dolmuş Güzergahları

İçindekiler

Malatya dolmuş güzergahları şehir içinde insanların en çok ziyaret ettiği noktalara uğramaktadır. Gerek İnönü üniversitesi, gerek hastanelere sürekli olarak seferler düzenlenmektedir. Yaz sezonlarında gezmek istediğinizde ve ilçeler arasında seyahatlerinizde Malatya dolmuşları ilk tercihiniz olabilir. Malatya dolmuş güzergahları aşağıda verilmiştir. 

 

Malatya Dolmuş Saatleri

Malatya minibüs saatleri neredeyse günün her saatinde sürekli olarak sefer yapmaktadır. Sabahın ilk saatlerinde çalışmaya başlayan dolmuşlar gece geç saatlere kadar kesintisiz seferler düzenlenmiştir. Aşağıda verilen dolmuş seferleri genel hatlar baz alınarak hazırlanmıştır. Minibüsler dolduğunda hareket ettiğinden dolayı aşağıda bulunan listeler geçersiz olabilir. Dolmuş saatlerinde ve ücretlerinde değişiklik tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. 

 

Malatya Dolmuş Seferleri
Hareket Saati: 06:30
Sefer Saati: 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:01
Sefer Saati : 19:30
Hareket  Saati : 20:00

 

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.