Minibüs Saatleri

Malatya Darende Minibüs Saatleri

Malatya Darende Minibüs Saatleri kaçta başlıyor ? Sefer saatleri ve güzergahları hakkında detaylı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle sezon vakitlerinde oldukça fazla ziyaretçi ağırlayan Darende ilçemizde şehir içi ulaşım önemli bir yer tutmaktadır. İlçeler arasında yolcu transferlerinde en çok tercih edilen ulaşım aracı Darende dolmuşlarıdır. Özellikle sabah işe gidiş ve akşam iş çıkış saatlerinde yoğunluk yaşanan Darende minibüs hatları sürekli olarak çalışmaktadır.  Aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak Malatya dolmuşları hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Malatya Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız.

Darende Minibüs Güzergahları

Darende Malatya minibüs güzergahları şehrin tüm işlek sokak ve caddelerinden geçmektedir. Gitmek istediğiniz ilçe ve mekanlara Darende minibüsleri ile gidebilirsiniz. Hareket saatlerinde ve güzergahlarında değişiklik tespit ettiğinizde “Bize Ulaşın” sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. Geri bildirimleriniz incelenerek eklenecektir. Malatya Darende ilçesinde gezebileceğiniz güzergahlar aşağıda verilmiştir.

  • Zengibar Kalesi (Taşkale),
  • Karahisar, Kızılhisar,
  • Kötü Kale,
  • Balaban Çayı etrafında rastlanan sütunlar,
  • Kaletepeler, Aslantaşlar,
  • Ulu Cami Minaresi,
  • Bedesten Hacı Müşrif Camii,
  • Taceddin Mescidi,

Malatya Darende Minibüs Saatleri

Darende Minibüsleri sürekli olarak seferler düzenlenmektedir. İlçeler arasında direkt olarak seferler düzenlenmese de aktarma sistemiyle yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Minibüsler Yeterli yolcu sayısına ulaşıldığında hareket ettiğinden dolayı aşağıda verilen liste dışında da minibüslere rastlamanız mümkündür.  Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son hareket saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. 

 

Malatya Dolmuş Seferleri
Hareket Saati: 06:30
Sefer Saati: 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:01
Sefer Saati : 19:30
Hareket  Saati : 20:00

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.