Karabük Minibüs Saatleri

Karabük Minibüs Saatleri ve şehir içi ulaşım araçları hakkında aklınıza gelebilecek tüm soruları sitemizden bulabilirsiniz. Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ilinin ortalama 250.000 nüfusu vardır. Şehir içinde en çok tercih edilen ulaşım aracı şüphesiz Karabük Dolmuşlarıdır. Karabük ilinde bulunan gelişmiş hastane ağı, Üniversite, doğal güzellikler ile birlikte özellikle sezonun yoğun olduğu dönemlerde şehir içi ulaşıma düşen yük artmaktadır. Karabük belediyesi tarafından dizayn edilen dolmuş saatleri hatlarda oluşabilecek yoğunluğu minimum düzeye indirmektedir. Aşağıda bulunan listeler genel hatlar baz alınarak oluşturulmuştur. Safranbolu dolmuş saatleri için yaz tarifesi baz alınmıştır.

Karabük Minibüs Güzergahları

İçindekiler

Karabük dolmuş güzergahları neredeyse şehrin bütün işlek noktasından geçmektedir. Aşağıda bulunan listelerden güzergahlara ulaşabilirsiniz. Dolmuş saatlerinde ve güzergahlarında değişiklik hakkı Karabük şehir içi ulaşım planlama birimine aittir.

  • Eflani
  • Safranbolu
  • Eskipazar
  • Ovacık
  • Yenice
  • Karabük üniversitesi
  • Hastane

 

Karabük Minibüs Saatleri

Karabük dolmuş saatleri genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatlerinde değişiklik ve diğer önerileriniz için “Bize ulaşın” sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek verilerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz. Safranbolu dolmuşları yaz ve kış tarifesi olmak üzere 2 ayrı düzende çalışmaktadır.

 

Karabük Minibüs Seferleri
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati :: 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:05
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:32
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:02
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:05
Sefer Saati : 15:35
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:35
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati :17:45
Sefer Saati : 18:05
Hareket  Saati : 18:35
Sefer Saati :19:05
Sefer Saati : 19:40

 

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.