Harem Gebze Minibüs Saatleri

Harem Gebze Minibüs Saatleri ve diğer güzergahlar hakkında detayı bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’a yeni gelen bireylerin ilk ayak bastığı noktalardan biri olan harem otogarı Üsküdar ilçesine ait bir semttir. Selimiye mahallesine ait sahil kesimlerini kapsayan bölgede ulaşım ağları oldukça geniştir. Denize kıyısı bulunan semtte en çok tercih edilen ulaşım aracı Gebze Harem minibüsleridir. Gebze ilçesinin İstanbul merkez konumlarına uzaklığı ortalama 49 kilometre, İzmir bölgesine ortalama uzaklığı 45 kilometredir. Gelişen nüfus ve artan istihdam olanakları ile birlikte bölge giderek kalabalıklaşmaktadır. İstanbul ilinin her alanına dolmuş olan geniş ulaşım ağı ile toplu taşıma araçları ile güvenle seyahat edebilirsiniz.

Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak İstanbul dolmuş güzergahlarına erişebilirsiniz.

İstanbul Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.

Gebze Harem Minibüs Hareket Saatleri

Harem Gebze arasında sürekli olarak karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Sefer saatleri ve güzergahları sezon yoğunluk oranına göre değişiklik gösterebilir. Gebze Harem minibüs durakları sabahın ilk ışıklarında çalışmaya başlayarak gece geç saatlere kadar kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Seyahat planlaması yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.

 

Bostancı Dudullu Dolmuş Seferleri
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati :: 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket  Saati : 10:05
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:32
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:02
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:05
Sefer Saati : 15:35
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:35
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati :: 17:45
Sefer Saati : 18:05
Hareket  Saati : 18:35
Sefer Saati :19:05
Sefer Saati : 19:40

 

Yukarıda verilen seferler genel hatlar baz alınarak düzenlenmiştir. Sefer saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebilir.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.