Minibüs Saatleri

Büyükçekmece Minibüs Saatleri

Büyükçekmece Minibüs Saatleri nerelerden geçer ? İstanbul Büyükçekmece’den gidebileceğiniz güzergahlar gibi aklınıza gelen tüm soruların cevaplarını web sitemizde topladık. Aşağıda bulunan saatler sürekli olarak güncellenmektedir.  Avrupa yakasında bulunan Büyükçekmece ilçesi Marmara bölgesinin en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle turistik amaçlı geziler olduğundan gelen misafirler toplu taşıma araçlarını tercih etmektedir. Büyükçekmece minibüsleri sabah erken saatlerde hizmet vermeye başlayarak gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam etmektedir. 

Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak İstanbul dolmuş güzergahlarına erişebilirsiniz.

İstanbul Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.

Büyükçekmece Minibüs Güzergahları

İçindekiler

Büyükçekmece minibüsleri birçok farklı güzergahtan hareket etmektedir. Neredeyse ilçenin her işlek cadde ve sokağından geçen minibüsler ile gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra hafta sonu şehrin stres ve kalabalığından uzaklaşmak isteyen bireyler Büyükçekme sahilini tercih etmektedir. Büyükçekme sahilleri, İstanbul turunuz sırasında Marmara denizi’nin tadını çıkarmak isteyenlere büyük fırsat sunmaktadır. Sahil kenarında Kordon Boyu güzergahında bulunan Büyükçekmece plajı ile birlikte ücretsiz bir şekilde denize girebilirsiniz. Dileyenler için ücretli alanları da bulunan Beach ve plajlar ile gezilecek yerler listesine alabilirsiniz. Büyükçekmece Minibüsleri deniz güzergahına uğramaktadır. 

Büyükçekmece Minibüs Saatleri

İstanbul Büyükçekmece minibüsleri neredeyse günün her saatinde çalışmaktadır. Büyükçekmece minibüs ve dolmuşları sabah ilk seferlerini saat 06:00 da yapmaya başlıyor. Son sefer saati olarak 23:00 olarak belirtilmiştir. Dolmuşlarda yaz ve kış tarifesi olduğunu göz önünde bulundurunuz.  Gitmek istediğiniz güzergahlar için ilk ve son sefer saatlerini kullanmadan önce teyit etmenizi öneriyoruz. Dolmuş saatlerinde güncelleme fark ettiğinizde “Bize Ulaşın” Sayfamızdan bizlere ulaşarak saatlerin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Büyükçekmece Minibüs Saatleri
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00

 

Son olarak İstanbul Minibüs Saatleri web sitemizde bulunan değişikliklerde herhangi bir yanlışlık düşünüyorsanız aşağıda bulunan bağlantılardan bizlere bildirimde bulunabilirsiniz. Yukarıda verilen saatler yaz sezonu baz alınarak hazırlanmış olup, kış sezonunda değişiklik olabileceğini lütfen unutmayınız. Web sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı bulunmamaktadır. 

Diğer Minibüs Saatleri İçin Tıklayınız.