Dolmuş Saatleri

Zonguldak Dolmuş Saatleri

Zonguldak Dolmuş Saatleri ve güzergahları hakkında merak ettiğiniz tüm içeriklere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ülkemizin en batı kısımlarında bulunan ilimizin ortalama nüfusu yaklaşık olarak 220 bin olarak ölçülmüştür. İş olanakları yönünden sürekli gelişen ilimizde deniz ticareti, madencilik oldukça istihdam sağlamaktadır. İl genelinde şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım aracı şüphesiz Zonguldak Dolmuşlarıdır. Özellikle sabah işe gidiş ve akşam iş çıkış saatlerinde oldukça yoğunluk yaşanan dolmuşların saatleri sürekli olarak güncellenmektedir. Zonguldak dolmuş sefer ve güzergahları tablo şeklinde aşağıda belirtildiği gibidir. Sefer ve güzergah bilgileri hava – yol vb. sebeplerden dolayı gecikme ve aksaklıklardan doğabilecek süre kayıplarını göz önünde almanızı tavsiye ederiz.

Zonguldak Dolmuş Güzergahları

İçindekiler

Zonguldak Dolmuş Güzergahları şehrin neredeyse tüm işlek ara sokak ve caddelerinden geçmektedir. Yeterli yolcu sayısına ulaşan dolmuşlar nedeniyle aşağıda yer alan saatler haricinde dolmuş bulmanız mümkündür. Yaklaşık 7 ayrı sefer oluşturulan dolmuş güzergahları aşağıda verilmiştir. 

  • Alaplı
  • Çaycuma
  • Devrek
  • Gökçebey
  • Karadeniz Ereğli
  • Kilimli
  • Kozlu

Zonguldak Dolmuş Saatleri

Zonguldak Dolmuş Saatleri sabah erken saatlerde çalışmaya başlayarak gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam etmektedir.  Minibüs Seferleri Güncellenerek Web Sitemize Eklenmiştir. Yılda bir defa olmak koşulu ile hareket saati com ekibi olarak saat ve güzergah bilgilerini güncellemekteyiz. Yıl içinde değişim ve farklılıklardan oluşabilecek değişimler için bize ulaşın kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Zonguldak Dolmuş Seferleri
Hareket Saati: 06:30
Sefer Saati: 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:00
Hareket  Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:45
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:05
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:05
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:25
Sefer Saati :: 17:45
Sefer Saati : 18:00
Hareket  Saati : 18:30
Sefer Saati :19:00
Sefer Saati: 19:30
Hareket Saati: 20:00
Sefer Saati : 20:30

 

Yukarıda verilen hareket saatleri genel hatlar baz alınarak oluşturulduğundan kontrol etmek kullanıcılarımızın sorumluluğundadır. Seyahat planlamasını yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini teyit etmenizi öneriyoruz.

 

Zonguldak Minibüs Ücret Tarifesi

Zonguldak Minibüs Ücretleri son güncellemelerle birlikte tam bilet ücreti 7.50 TL , İndirimli öğrenci ücreti  6.50 TL olarak belirlenmiştir. Ücretlerde güncelleme tespit ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak dolmuş Saatleri Sezon ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz. Oluşabilecek sorunlardan ve zararlardan web sitemiz sorumlu değildir. Gizlilik politikalarımıza menü kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla alakası yoktur.

Diğer Minibüs Saatlerine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.