Dolmuş Saatleri

Ulus Sıhhiye Dolmuş Saatleri

Ankara Ulus Sıhhiye dolmuş saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. İlin en yoğun noktalarından bir tanesi Ulus Sıhhiye dolmuşları günde birçok kez karşılıklı olarak seferlerini sürdürmektedir. Protokol ve yönetici şehri olan Ankara ilinde nüfusa bağlı olarak trafik en büyük problemlerden bir tanesi haline gelmiştir. Ortaya çıkan bu trafikle uğraşmak istemeyen bireyler Ulus Sıhhiye hattı için genellikle Sıhhiye Ulus Minibüslerini kullanarak bu problemi kolaylıkla aşmaktadırlar. Sitemizde bulunan içerikler yılda bir kez olmak üzere editörlerimiz tarafından güncellenmektedir. Sefer ve güzergah değişikliklerini Bize Ulaşın kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sitemizde bulunan içerikler resmi kaynaklardan yararlanarak oluşturulmuştur. Hava ve yol koşullarına bağlı olarak sefer ve güzergahlarda değişiklik olabilme ihtimaline karşın seyahat planlamanızı yapmadan önce ilk ve son sefer saatlerini güncellemenizi öneriyoruz.

Ankara Dolmuş Saatleri İçin Tıklayınız.

Ulus Sıhhiye Dolmuş Güzergahları

Ulus Sıhhiye dolmuş saatleri ve güzergahları yılın tüm günlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Hat uzunluğu 9 Kilometre olarak belirtilmiş olup trafik ve diğer koşullar göz önünde bulundurulduğunda ortalama 30 dakika sürmektedir. Neredeyse her 5 dakikada bir dolmuş bulabileceğiniz güzergah üzerinden gitmek istediğiniz tüm güzergahlara dolmuş, minibüs ve otobüs bulmanız mümkündür.

Ulus Gençlik Parkı güzergahından hareket eden dolmuşlar Sırasıyla Ulus Heykel, Konservatuar, Trt Binası, Ankara Adliyesi, Sıhhiye Dolmuş Duraklar ve Kızılay istikametine doğru devam etmektedir.

Ulus Minibüs Saatleri

Sıhhiye Ulus dolmuş saatleri gün aşırı olarak hizmet vermeye devam etmektedirler. Resmi tatiller ve hafta sonları seyrek aralıklar ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sabahın ilk ışıklarında hizmet vermeye başlayan dolmuşlar Akşam geç saatlere kadar hizmetlerini kusursuz bir şekilde devam ettirmektedir.

Hafta içi
Sefer Saati : 06:30
Hareket Saati : 07:00
Sefer Saati : 07:30
Hareket Saati : 08:00
Sefer Saati : 08:30
Sefer Saati : 09:10
Hareket Saati : 10:00
Sefer Saati : 10:40
Sefer Saati : 11:30
Hareket Saati :12:10
Sefer Saati : 13:00
Sefer Saati :13:40
Hareket Saati :14:30
Sefer Saati :15:00
Sefer Saati : 15:30
Hareket Saati :16:00
Sefer Saati : 16:30
Sefer Saati : 17:00
Hareket Saati : 17:20
Sefer Saati : 17:40
Sefer Saati : 18:00
Hareket Saati : 18:30
Sefer Saati :19:00
Sefer Saati : 19:40
Hareket Saati : 20:00
Sefer Saati :20:15
Sefer Saati : 20:30
Hareket Saati : 21:00
Sefer Saati :21:30
Sefer Saati : 22:00

Yukarıda verilen Ankara Dolmuş Saatleri genel kalkış saatleridir. Hareket saatlerinden bağımsız olarak yeterli yolcu sayısına ulaşıldığı için ortalama 5 ile 10 dakika aralıklarla dolmuşların hareket ettikleri bilinmektedir. Hareket saatlerinden oluşacak maddi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir. Listelenen veriler bilgi niteliğinde olup teyit etme sorumluluğu ziyaretçilere aittir. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantısı bulunmamaktadır.

Diğer Minibüs Saatleri için tıklayınız

Son olarak dolmuş Saatleri Zaman ve Dönem Bazlı Değişiklik Gösterebilir. Lütfen Bu Detayı Göz Önünde Bulundurunuz.

Admin İle Bize Ulaşın Sayfasından Ulaşabilirsiniz.